ІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

З метою підвищення загальної мовної культури, виховання пошани до традицій українського народу, виявлення творчо обдарованої учнівської молоді 23 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено ІІ етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 18 учнів усіх закладів освіти Полянської сільської ради. На підставі рішення журі ІІ етапу Конкурсу буде визначено достойних представити нашу ОТГ на ІІІ (обласному) етапі.

13:24 23.11.2019

День пам'яті жертв голодомору

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів протягом 20-23 листопада 2019 року у бібліотеках закладів освіти та культури організовано тематичні виставки, презентовано  видання, присвячені тематиці голодоморів, проведено уроки пам’яті для дітей 5-7 класів.

09:43 23.11.2019

21 лютого - День Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи, з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, 21 лютого 2019 року у закладах освіти заплановано проведення  уроків мужності, інформаційних, просвітницьких, культурно-мистецьких заходів за участю учасників бойових дій та лідерів учнівського самоврядування. Також у бібліотеках розгорнуто виставки на тему «Герої  нашого часу».

08:38 21.11.2019

ІІ етап мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Сьогодні, 16 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (в ОТГ) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь переможці І (шкільного) етапу.

11:57 16.11.2019

І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова школа» в Полянській ОТГ

14 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова школа», який був організований та проведений відділом освіти Полянської сільської ради. Змагалися  троє учителів початкових класів:

16:35 14.11.2019

Новий комп’ютерний клас у Родниківській школі

Сьогодні за кошти державного бюджету у Родниківську ЗОШ І-ІІ ступенів було закуплено 10 новеньких сучасних комп’ютерів, що дозволяє вчителю використовувати інноваційні методики на уроках, які так необхідні учням, а школярі мають можливість розширювати та отримувати знання і бути конкурентоспроможними у сучасному світі, розвиватися та займатися в умовах згідно з потребами нашого часу.

16:29 13.11.2019

Тренінг "Я лідер"

12 листопада 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тренінг «Я лідер», на який були запрошені лідери учнівського самоврядування закладів освіти громади, координатори закладів освіти та відділу освіти та лідер громади, почесний гість - Полянський сільський голова Дрогобецький І.І.

15:16 12.11.2019

День української писемності і мови

Сьогодні, 8 листопада 2019 року, у переддень Дня української мови та  писемності, у закладах освіти Полянської сільської ради відбувся ряд заходів з відзначення цього вагомого дня: урочисті лінійки, виховні години, презентації і, звичайно, радіодиктант, в якому взяли участь усі бажаючі. Усі заходи були спрямовані на підтримку української мови та її престижу, виховування шани до мови, історичної спадщини українського народу, його культури й традицій та національних джерел.

16:28 08.11.2019

І (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія»

06 грудня 2019 року на базі Свалявської гімназії відбувся зональний тур  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Хімія», в якому взяла участь конкурсантка із Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів Поцко Галина Петрівна. Учитель гідно пройшла усі конкурсні випробування, продемонструвавши і знання предмета, і методичну компетентність, і творчий підхід, і вміння організовувати дослідницько-пошукову діяльність учнів. За підсумками І (зонального) туру  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» Поцко Г.П. стала лауреатом.

08:59 07.11.2019

Форум учнівського парламенту «Нове покоління»

31 жовтня 2019 року лідери учнівського самоврядування закладів освіти Полянської сільської ради Пехньо Габріела,  Куштан Мирослава та Мелеш Христина стали учасниками форуму учнівського парламенту «Нове покоління», що проходив у м.Ужгород, в ПАДІЮНі. На форумі учні мали змогу обмінятися досвідом, ідеями, думками, вислухати цікавих спікерів та побувати на тренінгах, які організували  президент та одна з лідерів - Софія Вайда.

16:50 01.11.2019