Навчання з мінної безпеки у таборі "Олімпія"
Сьогодні, 12 червня, табір відпочинку "Олімпія" відвідали капітан поліції Мирослава Колядко, представник ювенальної превеції, та інструктори з основної діяльності Закарпатського обласного центру підготовки населення до національного спротиву Лебович Юрій та Сможаник Вячеслав, учасник бойових дій, ветеран війни. Для вихованців було проведено навчання з мінної безпеки, спрямоване на підвищення рівня обізнаності щодо ризиків, пов’язаних із мінами, вибухонебезпечними залишками війни та іншими небезпечними предметами.13:42 12.06.2026




