ЗНО-2019

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році триватиме з 20 травня по 12 липня. Його учасники зможуть скласти тести з чотирьох предметів.

Про це повідомляється на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Загалом у межах ЗНО-2019 абітурієнти зможуть обрати з 11 предметів:

• українська мова та література,
  • історія України,
  • математика,
  • біологія,
  • географія,
  • фізика,
  • хімія,
  • англійська мова,
  • іспанська мова,
  • німецька мова,
  • французька мова.

Зазначимо, що для випускників шкіл результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації. Випускники в обов'язковому порядку повинні скласти українську мову і літературу, математику або історію України (на вибір учасника) і ще один предмет з переліку.

У 2019 році ЗНО з української мови та літератури, а також математики або історії України (на вибір), складатимуть студенти закладів професійної, вищої освіти, які у 2019 завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.