Дитяча школа мистецтв

Полянська школа мистецтв працює на базі Полянського ліцею по вул. Духновича, 59. Основні  завдання  ПШМ: навчати різним видам мистецтва, розвивати відчуття прекрасного. Школа працює за 3 напрямками: музика, хореографія  та образотворче мистецтво.  Учні школи мистецтв грають на таких інструментах:

• баян;
  • акордеон;
  • гітара;
  • домра;
  • скрипка;
  • фортепіано;

а також:

• співають в хорі.
  • навчаються класичним, народним та сучасним танцям;
  • вивчають живопис, графіку та академічний малюнку.

Для багатьох учнів наша школа стала першою сходинкою у великий світ краси, музики та естетики. Учні школи живуть повноцінним творчим життям, залучаються до виступів в концертах та мистецьких заходах нашої громади. Беруть участь в міжнародних, всеукраїнських, регіональних, обласних місцевих фестивалях та конкурсах.

Плата за навчання:

-   баян, акордеон, гітара, домра,  образотворче мистецтво - 90 грн в місяць;

-  фортепіано, скрипка, хореографія - 110 грн в місяць.

По всіх питаннях щодо вступу до ДШМ звертатися до директора Русин Л.М.  за телефоном  0951374016.