A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Мультитест 2023: англійська мова

У 2023 році вступники до закладів вищої освіти вдруге складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп’ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, з математики та один предмет на вибір (історія Українибіологіяхіміяфізика, іноземна (англійськанімецькафранцузькаіспанська за вибором учасника) мова).

Яким буде зміст завдань блоку НМТ з англійської мови?

Зміст завдань блоку НМТ з англійської мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з англійської мови.

У 2023 році блок НМТ з англійської мови міститиме частини «Читання» та «Використання мови». Тест не міститиме завдань з аудіювання та завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.

Яка структура блоку НМТ з англійської мови?

Усього в блоці НМТ з англійської мови буде 32 завдання, з-поміж яких:

  • 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
  • 11 завдань на встановлення відповідності;
  • 16 завдань на заповнення пропусків у тексті.

Як будуть оцінювати завдання блоку НМТ з англійської мови?

Завдання з англійської мови буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 1 балу за кожен правильно вказаний варіант на заповнення пропусків у тексті.

Отже, за виконання завдань блоку НМТ з англійської мови можна отримати від 0 до 32 балів.

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) ви знатимете після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання позитивного результату тестування з англійської мови за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно буде набрати не менше 4 тестових балів. 

Як підготуватися до виконання завдань блоку НМТ з англійської мови?

Передусім, безперечно, варто продовжувати ретельно працювати над шкільною програмою з іноземної мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі, або уроки Всеукраїнської школи онлайн. А для самостійного тренування доречно використовувати:

Така підготовка допоможе не лише якісно повторити теми з англійської мови, передбачені програмою, чи відпрацювати найбільш проблемні розділи, а також призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінок Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

За матеріалами сайту https://osvita.ua/test/training/88250/

Вхід для адміністратора