Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Графік проведення та результати змагань

Вид змагань

Дата проведення

Результати

Баскетбол серед дівчат та черліденг

05 березня 2024 року

Сусківська гімназія - І місце
Полянський ліцей - ІІІ місце

Баскетбол серед юнаків та черліденг

05 березня 2024 року

Сусківська гімназія - І місце
Пасіцька гімназія - ІІІ місце
Полянський ліцей - ІV місце

Волейбол серед дівчат та черліденг

12 березня 2024 року

Плосківського ліцею" - ІІІ місце

Волейбол серед юнаків та черліденг

14 березня 2024 року

Плосківський ліцей - І місце
Полянський ліцей - ІІ місце
Сусківська гімназія - ІІІ місце

Плосківського ліцею" - ІІІ місце

Футзал серед юнаків та черліденг

19 березня 2024 року

Сусківська гімназія - І місце
Полянський ліцей - ІІ місце
Голубинська гімназія - ІІІ місце

Спортивне орієнтування серед юнаків

21 березня 2024 року

Солочинська гімназія - ІІ місце
Сусківська гімназія - ІІІ місце

7 Спортивне орієнтування серед дівчат 21 березня 2024 року

Плосківського ліцею" - ІІ місце

Пасіцька гімназія - ІІІ місце

Підсумки ІІ (територіального) етапу змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"

Сьогодні на базі Полянської ДЮСШ відбулися завершальні змагання зі спортивного орієнтування між командами навчальних закладів Полянської територіальної громади. Юнаки та дівчата активно демонстрували свої вміння та старанно боролися за першість та можливість представити громаду на третьому етапі змагань. У результаті змагань зі спортивного орієнтування серед юнаків 1 місце зайняла команда Полянського ліцею, 2 місце за командою Солочинської гімназії, 3 місце дісталось команді Сусківської гімназії; призові місця у боротьбі серед дівчат дістались командам: Полянський ліцей - 1 місце, Родниківська гімназія - 2 місце, Пасіцька гімназія - 3 місце.

15:39 21.03.2024

ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу

Сьогодні у змаганнях з футзалу серед юнаків боролися за перемогу 7 команд закладів освіти Полянської ТГ. Урочисте відкриття розпочали із виступів команд з черліденгу. Надалі з вітальними словами до школярів звернулися заступник Полянського сільського голови Василь Зварич та начальник відділу освіти Полянської сільської ради Петро Лізанець, які побажали командам наснаги, легкої гри та переможних результатів.

15:56 19.03.2024

У Полянській територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед юнаків

Традиційно змагання розпочали із виступів команд із черліденгу закладів освіти Полянської громади та привітальних слів заступника Полянського сільського голови Василя Зварича з урочистим відкриттям змагань, а також представили суддівську команду. У змаганнях прийняли участь команди юнаків з Полянського та Плосківського ліцеїв, Голубинської, Родниківської, Солочинської, Сусківської та Пасіцької гімназій.

16:04 14.03.2024

У Полянській територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед дівчат

Сьогодні у змаганнях з волейболу серед дівчат боролися за перемогу команди з Полянського та Плосківського ліцеїв, Сусківської, Родниківської і Солочинської гімназій.

16:40 12.03.2024

ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу

У Полянській територіальній громаді стартував ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань із баскетболу серед юнаків та дівчат в рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, який триває за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

15:24 05.03.2024