A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

У Полянській територіальній громаді відбувся ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу серед дівчат

Дата: 12.03.2024 16:40
Кількість переглядів: 263

Сьогодні у змаганнях з волейболу серед дівчат боролися за перемогу команди з Полянського та Плосківського ліцеїв, Сусківської, Родниківської і Солочинської гімназій.

Розпочали змагання із виступів команд з черліденгу. Надалі із вітальним словом до учнів звернувся заступник Полянського сільського голови Василь Зварич, який привітав школярів зі стартом змагань із волейболу, які проходять під гаслом «Разом переможемо» та побажав всім успіху, натхнення і перемоги. Після слів привітань команди приступили до запеклих поєдинків.

У підсумку в ІІ (територіальному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат третю сходинку посіла команда Родниківської гімназії, друге місце зайняли юні спортсменки Плосківського ліцею, а переможцем стала команда дівчат Полянського ліцею.

Вітаємо переможців із заслуженими призовими місцями та бажаємо наснаги, подальших здобутків та нових перемог.« повернутися

Вхід для адміністратора