A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Наказ про проведення олімпіад у 2018 році

ПОЛЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, У СПРАВАХ ДІТЕЙ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА ЗОВНІШНІХ ЗВ’ЯЗКІВ

НАКАЗ

09.10.2018                                                                                   с.Поляна                                                                                       № 78   

 

 

Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018/2019 навчальному році

Відповідно до Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Закарпатській області, затверджених наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації 24.10.2017 № 276,  на виконання наказу департаменту освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 03.10.2018 № 225 «Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

 1. Керівникам Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів:
  1. Забезпечити проведення у жовтні 2018 року І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, забезпечивши об’єктивність їх проведення (див. п.1.8, 2.2.3 Положення).
  2. Взяти до уваги, що будь-які обмеження права участі учнів у І етапі олімпіад з навчальних предметів забороняються.
  3. Затвердити персональний склад оргкомітету та журі І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
  4. Забезпечити підготовку переможців І етапу до участі в ІІ (в ОТГ) етапі.
  5. Забезпечити своєчасну явку учасників, переможців І етапу, на олімпіади ІІ етапу згідно з додатком 2 до наказу відділу, призначити наказами керівників команд, на яких покласти відповідальність за безпеку життя і здоров’я учнів.
  6. Забезпечити своєчасну явку членів журі для перевірки олімпіадних робіт ІІ етапу згідно додатка 3 до наказу відділу (перевірка буде здійснюватися у день проведення олімпіад о 14.00 у школах, на базі яких будуть проводитись олімпіади).
  7. Забезпечити своєчасну явку членів журі для перевірки олімпіадних робіт ІІІ етапу згідно додатка 4 до наказу відділу ( витяг з додатку до наказу департаменту 03.10.2018 № 225).
  8. До 01.11.2018 року узагальнити звіти оргкомітетів і журі шкільних олімпіад, подати заявки оргкомітету ІІ етапу в  електронному та паперовому форматі згідно додатків до наказу департаменту 03.10.2018 № 225 відповідно;
 2. Затвердити персональний склад оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, на який покласти відповідальність за проведення ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів(додаток 1, 5).
 3.  Затвердити журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, на яке покласти відповідальність за об’єктивність перевірки олімпіадних робіт, визначення переможців ІІ етапу. Журі повинно надати оргкомітету протоколи проведення ІІ етапу олімпіади з відповідного предмета та аналітичний звіт про результати проведення олімпіади для кожного класу окремо (додаток 4).
 4. Затвердити навчальні заклади, на базі яких буде поводитись ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 2 до наказу відділу). Початок олімпіад ІІ етапу - о 10.00.
 5. Керівникам Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів забезпечити приміщення, обладнання, необхідні для проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, створити безпечні умови для учасників предметних олімпіад. Закріпити відповідального (з вихователів ГПД) за проведенням олімпіад у закладі.
 6. Гаврилюк А.І.:

6.6.  Включити до складу команд закладів освіти Полянської сільської ради учнів-переможців ІІ етапу відповідно до Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році.

6.7.  До 19 грудня 2018 року подати звіти про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році та заявки на участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році згідно додатків 1, 2 до наказу департаменту 03.10.2018 № 225 відповідно.

            7. Керівниками команд ІІІ етапу призначити вчителів, які брали участь у підготовці учнів до олімпіади і не є членами журі ІІІ етапу, покласти на них відповідальність за безпеку життя і здоров’я учнів.

           8.До заявки на І, ІІ, ІІІ етапи олімпіади з інформатики та інформаційних технологій потрібно включити відомості про програмне та апаратне забезпечення, мову програмування для кожного учня.

           9. Взяти до уваги, що учасники олімпіади з трудового навчання можуть працювати із власними засобами.

          10. Керівникам команд взяти на контроль те, що учасники ІІІ етапу повинні мати при собі такі документи:

 • паспорт або свідоцтво про народження
 • учнівський квиток
 • копію ідентифікаційного коду
 • медичну довідку про відсутність інфекційних захворювань і контактів з інфекційними хворими.

          11. Відрядження на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році віднести на рахунок відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради.

          12. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу                                                                                                                                                                   П.Лізанець

 

Завантажити повну версію наказу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора