Відзначення 79-ї річниці проголошення Карпатської України

У закладах освіти та культури Полянської сільської ради було проведено ряд заходів з відзначення 79-ї річниці  проголошення Карпатської України, метою яких було виховання патріотизму та духовності, а також висвітлення подій, які відбувалися під час створення Карпатської України. Зокрема, було проведено заочну екскурсію, позакласні заходи до 79-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України, переглянуто документальні  фільми «Трагедія Карпатської України» та «Срібна Земля», бібліотекарями шкіл та сільськими бібліотекарями оформлено книжково-ілюстративні виставки та тематичні полиці, класними керівниками проведено тематичні виховні години та години спілкування. Підсумком відзначення 79-ї річниці Карпатської України стали загальношкільні заходи, на яких  школярі презентували маловідомі сторінки з історії Закарпаття, висвітлили політичні процеси минулого століття та боротьбу закарпатців за незалежність. У виконанні вокалістів прозвучали пісні «Ой у лузі червона калина» та «Понад Хустом ворон кряче». Під кінець виступу відбулося вшанування пам’яті полеглих героїв хвилиною мовчання.