У рамках реалізації у 2018 році правопросвітницького проекту «Я маю право!» проведено зустрічі із шеф-редактором газети «Правозахист громади»

Міністерство юстиції разом із партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID Україна дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати.

З метою ознайомлення з основними принципами проекту, реалізації його цілей, голова Громадської організації «Правозахист - Україна», шеф-редактор Закарпатської обласної газети «Правозахист Громади» Шетеля Василь Юрійович завітав у заклади освіти Полянської об'єднаної територіальної громади. На зустрічі з учнями 9-11 класів Василь Юрійович зазначив, що стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права. Він  не лише інформував школярів  про їхні права, а й навчив  їх, як ці права захищати. Учні  мають отримали  чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують, зрозуміли, що держава може бути їхнім партнером, повірили у рівність перед законом для кожного українця.