A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Положення про відділ освіти

Додаток до рішення

третьої сесії Полянської сільської ради

сьомого скликання від 17.01.2017 року №20  

П О Л О Ж Е Н Н Я

про відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради.

 

                           1.Загальні положення

          1.1.  Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму, у справах дітей (надалі - Відділ) є структурним підрозділом виконавчим  органом Полянської сільської ради, створюється Полянською сільською радою, підзвітне і підконтрольне Полянській сільській раді, підпорядковане виконавчому комітету, Полянському сільському голові, секретарю Полянської сільської ради, заступнику Полянського сільського  голови, відповідно до розподілу обов’язків, а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольне відповідним органам виконавчої влади.

          1.2.  Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та іншими законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Полянської сільської ради і виконавчого комітету, розпорядженнями Полянського сільського голови, даним Положенням і іншими нормативними актами.

          1.3. Працівники Відділу є посадовими особами органу місцевого самоврядування. Структура та чисельність Відділу затверджується Полянською сільською радою.

          1.4.  Посадові особи, що працюють у відділі, є посадовими особами місцевого самоврядування, відповідно до цього положення мають посадові повноваження щодо здійснення організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій, за погодженням Полянським сільським головою, і отримують заробітну плату за рахунок місцевого бюджету.

          1.5.  Місце знаходження: 89313, с. Поляна, вул. Духновича, 63, Свалявський район, Закарпатська область.

          1.6.  Повна і коротка назва відділ освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків Полянської сільської ради .

 

Завантажити повну версію положення

Вхід для адміністратора