A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Новини

       

Підсумки І (в ТГ) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні, 25 травня, після сніданку розпочалася підготовка до проведення параду учасників та заходів з нагоди урочистого закриття І етапу гри та визначення переможців. За підсумками всіх конкурсів перемогу здобули:

21:58 25.05.2024

2-й день І (в ТГ) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні, 24 травня 2024 року, відбулось урочисте відкриття І (в ТГ) етапу Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»). На урочистому відкритті були присутні виконуюча обов’язки сільського голови – Неля Петрус, представник другого відділу Мукачівського РТЦК та СП підполковник Володимир Гладких, начальник другого державного пожежно-рятувального загону головного управління ДСНС України в Закарпатській області Василь Данканич, поліцейські громади Віктор Цівкач та Ярослав Заводунов, заступники сільського голови, начальник відділу освіти Полянської сільської ради – керівник табору - Петро Лізанець, старости старостинських округів, керівники закладів загальної середньої освіти, педагоги.

16:13 24.05.2024

Вітаємо з перемогою

23 квітня 2024 року у місті Ужгород було проведено  ІV етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед дівчат. На обласний етап було представлено 7 команд. За жеребкуванням їх було поділено на 2 зони: 1 зона - 4 команди- Золотарівський ліцей (Хустський район); Тячівський ліцей імені Гренджі-Донського ( Тячівський район); Перечинська гімназія ( Ужгородський район); Сусківська гімназія ( Мукачівський район). 2 зона - 3 команди: Ужгородський ліцей  7 (Ужгородська ТГ); Ясінянський ЗЗСО 2 (Рахівський район); Виноградівська ЗЗСО 1 (Берегівський район).    У спортивному протистоянні  дівчата Сусківської гімназії здобули 2 місце.

09:05 24.05.2024

І етап (в ТГ) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Сьогодні, 23 травня 2024 року, розпочався І (в ТГ) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").   Таборування відбуватиметься традиційно, як і щороку,  протягом 3-х днів. Цьогорічна локація табору - урочище "Красний", що розташоване на межі сіл Поляна й Уклин. У грі візьме участь10 роїв середньої  та старшої вікової категорії закладів загальної середньої освіти. Юні джури матимуть можливість продемонструвати свої вміння і навички та разом зі своїми виховниками гідно представити команду і свій заклад. Адже «Сокіл» («Джура») – це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та відділу освіти. Сьогодні відповідно до програми були проведені такі змагання-конкурси: «Таборування», інтелектуальний конкурс «Відун», конкурс надання домедичної допомоги «Рятівник», «Стрільба з пневматичної гвинтівки» та конкурс представлення роїв «Вечірня ватра». Успішного старту і переможного фінішу!!!

14:26 23.05.2024

Молодіжний центр "Платформа розвитку"

Сьогодні, 22 травня 2024 року, у Полянській територіальній громаді, в с. Голубине, відбулось офіційне відкриття Молодіжного центру «Платформа розвитку» – простору для молодих людей, де вони зможуть розвиватися, з користю проводити час, працювати, спілкуватися, проводити різноманітні заходи і просто бути собою.

15:31 22.05.2024

Моніторингове дослідження якості освіти

Відповідно до наказу МОН України від 03.05.2024 року № 633 «Про затвердження Переліків закладів освіти- учасників загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану та графіка його проведення» 22 травня 2024 року Управлінням Державної служби якості освіти у Закарпатській області було проведено моніторингове дослідження з української мови у 6-х та 8-х класах в Сусківськівської гімназії.

14:28 22.05.2024

День пам'яті

Постановою Верховної Ради України №792-VIII від 12 листопада 2015 року депортацію кримських татар у 1944 році визнано геноцидом, а 18 травня – Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У цей день проходять жалобні заходи пам'яті жертв депортації кримськотатарського народу з Криму. Заклади культури Полянської сільської ради також долучилися до цих заходів, провівши інформаійні години, виставки та години пам'яті 

11:16 19.05.2024

День вишиванки-2024

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Як і завжди, усі заклади освіти та культури  Полянської сільської ради традиційно святкували  цей день, щоб ще раз показати, що вишиванка – це своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками, який покликаний  сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. 

13:46 16.05.2024

Моніторингове дослідження

 Відповідно до наказу МОН України від 03.05.2024 року № 633 «Про затвердження Переліків закладів освіти- учасників загальнодержавного моніторингового дослідження якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану та графіка його проведення» 15 травня 2024 року Управлінням Державної служби якості освіти у Закарпатській області було проведено моніторингове дослідження з математики у 6-х та 8-х класах в Сусківськівської гімназії.

09:57 16.05.2024

День цивільного захисту у Полянському ліцеї

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 14 травня 2024 року у Полянському ліцеї відбувся  День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити себе та тих, хто поряд. Було відпрацьовано дії в разі отримання сигналу про виникнення пожежі, де головним завданням було евакуюватися із зони пожежі у безпечне місце. Учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

15:10 14.05.2024

Вхід для адміністратора