A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Новини

Наближаємо Перемогу разом

Сусківська гімназія нещодавно долучилася до збору коштів для допомоги 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила.  Учителі та учні гімназії зібрали більше семи тисяч гривень, на які оборонці придбали необхідне їм обладнання.       Сьогодні полковник Віктор Кобернюк відвідав гімназію. Він виступив перед учнями та вчителями, висловив подяку, вручив їм грамоту.       Приємно наближати нашу Перемогу!

15:12 24.11.2023

Робоча нарада

22 листопада 2023 року на базі Полянської територіальної громади відбулась робоча нарада керівників освіти десяти територіальних громад (Свалявська міська ТГ, Полянська сільська ТГ, Неліпинська сільська ТГ, Воловецька селищна ТГ, Жденіївська селищна ТГ, Нижньоворітська сільська ТГ, Колочавська сільська ТГ, Міжгірська селищна ТГ, Пилипецька сільська ТГ, Синевирська сільська ТГ) за участі Шевері М.М., начальника управління освіти, науки, молоді та спорту, Славик О.І., начальника відділу управління персоналом та правової роботи, та Михайла Геревича, кандидата юридичних наук, викладача кафедри теорії та історії держави і права ДВНЗ УжНУ, з питань атестації педагогічних працівників, запобігання конфлікту інтересів, ліцензіювання, харчування, результативності,  створення безпечного освітнього середовища та інших. Усі питання подядку денного були висвітлені в повній мірі. На запитання учасників, які виникали у ході наради, було надано вичерпні відповіді. За відгуками керівників, робоча нарада, яка проходила у формі круглого столу, була конструктивною та продуктивною.

09:56 23.11.2023

Тренінг за програмою «Інструменти виявлення та подолання освітніх втрат»

21 листопада 2023 року, з метою підготовки педагогічних працівників до виявлення та подолання навчальних втрат за допомогою діагностичних інструментів, працівниками Управління Державної служби якості освіти у Закарпатській області на чолі із заступником начальника управління - начальником інституційного аудиту Наталією Гордуз було проведено тренінг за програмою «Інструменти виявлення та подолання освітніх втрат» для педагогічних працівників закладів освіти Полянської сільської ради, які викладають у 5-6 класах.  За умови успішного проходження навчання педагогічні працівники отримають сертифікати про проходження підвищення кваліфікації 15 год. / 0,5 кредиту ЄКТС, видані Державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» та управлінням Державної служби якості освіти у Закарпатській області. Крім того, було проведено онлайн опитування (анкетування) всіх керівників закладів загальної середньої освіти громади; онлайн опитування (анкетування) педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти громади, які працюють у 5-6 класах. А також, з метою моніторингового дослідження (вивчення питання) впровадження нового державного стандарту Нової української школи у 5-6 класах, відвідано три заклади загальної середньої освіти, а саме: Пасіцьку гімназію, Сусківську гімназію та Голубинську гімназію . 

16:27 21.11.2023

Пам'ять нетлінна

З 19 по 22 листопада 2023 з нагоди Дня Гідності та Свободи у закладах освіти та культури Полянської сільської ради було проведено ряд тематичних заходів, присвячених вшануванню подвигу учасників Революції Гідності та розгорнуто тематичні виставки у сільських та шкільних бібліотеках. Вшанування загиблих відбулось хвилиною мовчання

14:26 21.11.2023

Захисники України: історія та сьогодення - ІІ етап

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту  обласної державної адміністрації від 16.10.2023 № 627 „Про проведення  у 2023 році обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”, наказу відділу 17.10.2023 № 37 «Про  проведення   конкурсу   літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему «Захисники України: історія та сьогодення», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотизму у дітей, формування національно свідомої, зрілої особистості з 18 жовтня по 08 листопада 2023 року був проведений І етап Конкурсу серед учнів 5-10 класів, в якому взяло участь 68 учнів закладів загальної середньої освіти. Журі ІІ етапу проаналізувало роботи переможців І етапу (4 роботи у номінації «Лист», 6 робіт у номінації «Вірш», 12 робіт у номінації «Малюнок», 4 роботи у номінації «Фоторобота»). Усі роботи  відповідали тематиці, були оригінальні й цікаві за техніками виконання, змістовні та креативні. Вітаємо  переможців. Їхні роботи будуть надіслані для участі в обласному етапі, а поки насолоджуйтесь малюнками та фотороботами наших обдарованих діток

11:24 09.11.2023

ПРОФІЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА: ПОЧАЛОСЯ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ СТАНДАРТУ

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Державного стандарту профільної середньої освіти (10–12 класи й заклади професійної та фахової передвищої освіти в частині здобуття повної загальної середньої освіти).

15:00 06.11.2023

Психологічна служба в дії

Протягом жовтня 2023 року практичний психолог Голубинської гімназії Дюлай С.М. та практичний психолог Солочинської гімназії Полянського ліцею Брода О.Ю. провели інформаційні години «Насильство в сімʼї та як його уникнути», "Наслідки шкільного насильства» з учнями  2-4 класів Павлівської початкової школи, Голубинської та Солочинської гімназій. Під час зустрічі учнів ознайомили з поняттям насильства, яке виявляється як в одноразових насильницьких діях, так і у формі постійних знущань, принижень, систематичного цькування (булінгу). Наголошено, що найнебезпечнішим є систематичне насильство. Жертви насильства постійно переживають приниження, сором, страх, розпач і злобу.Насильство  згубно позначається на соціалізації жертви, спричиняючи неадекватне сприйняття себе й реальності, негативні реакції однолітків, девіантну поведінку. Як підсумок бесіди учням запропонували до перегляду мультфільм про наслідки булінгу в школі, та насильства в сімʼї. Під час бесіди школярі цікавилися питанням відповідальності за булінг, що засвідчило актуальність проведення таких заходів у закладах освіти.

14:04 02.11.2023

НМТ-2024: це необхідно знати

2024 рік стане вже третім випробувальним роком для майбутніх випускників. Чого очікувати під час складання випускних іспитів, яка буде процедура їх проходження, як будуть враховуватись результати оцінювання знань і що змінилося в порівнянні з минулим роком – читайте далі.

08:55 31.10.2023

НАША МОВА КОЛЬОРОВА

Щорічна традиція в День української писемності та мови — проводити Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. У 2023 році він буде вже 23‑й.  Обов’язково приєднуйтеся 27 жовтня! Цікаві факти про мову нижче ↓

10:07 24.10.2023

Вхід для адміністратора