A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Новини

Акція "Милосердя"

Старість - не радість, ніхто її не чекає. Та вона несподівано підкрадається. Добре, коли поруч діти та онуки, а коли нема? Як бути самотнім і хто про них подбає? Це питання риторичне? А щоб воно не виникало і не йшло у безвість, ми повинні виховувати у наших дітей почуття доброти й милосердя, поваги, уваги, любові  і шани до людей похилого віку, до бабусь і дідусів, до одиноких  жителів. Вони не просять у нас чогось незвичайного, вони хочуть тільки нашої уваги, а інколи допомоги. Тому у нашій Полянській громаді волонтерські загони закладів освіти щорічно протягом вересня-жовтня під гаслом «Твори добро» організовують акцію «Милосердя», у рамках якої відвідують одиноких та стареньких, надають їм допомогу по господарству, приносять продукти харчування… Ось і все, що треба зробити для того, щоб те милосердя, що здавна було властиве нашому народові, зберегти навіки. Просто треба не тільки говорити про добро, а ще й творити  його.

14:40 18.10.2023

І етап конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту  обласної державної адміністрації від 18.09.2023 № 551 „ Про  проведення   ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України ”, наказу відділу 20.09.2023 № 34 «Про  проведення   І етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України» з 22 вересня по 06 жовтня 2023 року був проведений І етап Конкурсу у трьох вікових категоріях, в якому взяли участь майже всі заклади загальної середньої освіти. Журі І етапу проаналізувало надіслані роботи переможців шкільного етапу (15 робіт у номінації «Вірш», 34 роботи в номінації «Малюнок»). Усі роботи в номінації «Вірш» відзначались особливою неординарністю та новизною, а більшість робіт у номінації «Малюнок» були змістовними та композиційно досконалими. Роботи переможців будуть надіслані для участі у ІІ (обласному) етапі Конкурсу. Бажаємо переможцям успіху, а поки можете насолодитись малюнками наших обдарованих діток

15:52 11.10.2023

Команда "Альфа" Полянського ліцею - в черговий раз підтвердила статус переможця

У рамках обласних патріотичних заходів департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА з 08 по 10  вересня в Колочавській громаді,  на околиці мальовничого села Негровець, Громадською організацією "СІМЗ" було проведено  військово-патріотичну гру «Карпатський щит» пам’яті «Патрона», яка зібрала учасників з усього Закарпаття та гостей з Тараканова Рівенської області. Близько  80 учасників гри з Рахівського, Тячівського, Хустського, Мукачівського  районів та гості з Рівненщини протягом трьох днів змагалися та проходили вишкіл з військової, домедичної, тактичної медицини та туризму. З метою кращого розуміння справи та практичного застосування умінь вишкільні заняття  проводили  військові-захисники, які через стан здоров’я були демобілізовані.

09:38 12.09.2023

ОЧНА, ДИСТАНЦІЙНА, ЕКСТЕРНАТ, СІМЕЙНА: БАТЬКИ МОЖУТЬ ОБРАТИ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Останнім часом почастішали звернення батьків школярів про те, що школи відмовляють їм у зарахуванні або переведенні дітей на сімейну, екстернатну та дистанційну форми навчання. У звʼязку з цим Міністерство освіти і науки інформує: українські школи забезпечують ці форми навчання, і батьки учнів і учениць мають право обирати будь-яку з них.

20:08 11.09.2023

Вибухонебезпечні предмети – що потрібно знати

На території України після війни і теперішнього воєнного конфлікту залишається велика кількість «неспрацьованих боєприпасів», замінованих територій та вибухівок. Тому знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна у лісі, старому окопі, на свіжозораному полі, власному городі, а також на вулицях міст. Від таких «знахідок» гинуть дорослі та діти.

09:21 04.09.2023

День знань

1 вересня в Україні є не просто початком навчального року, а ще й щорічним святом, яке зветься Днем знань. На  жаль, це світле і радісне свято уже другий рік поспіль проходить у воєнний час, але навіть під час війни освітній процес триває і наші діти продовжать вчитися та вперто здобувати знання. І так як саме зараз вкрай важливе все, що пов’язує нас із життям до війни, в усіх закладах освіти Полянської сільської ради були проведені традиційні святкові лінійки із привітанням першокласників та всіх учасників освітнього процесу. Також висловили глибоку вдячність нашим воїнам за можливість навчатися у звичному режимі та висловили глибоку шану загиблим хвилиною мовчання. Зі святом вас, шановні педагоги та батьки. Наснаги Вам та  творчого натхнення. Зі святом, дорогі діти. Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин, а здоров’я, успіхи та прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні! А ми,  дорослі,  подбаємо про безпечне освітнє середовище. Мирного нам усім неба!!!

14:06 01.09.2023

РЕКОМЕНДАЦІЇ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Для того, щоб освітяни й учні змогли комфортно та без стресу почати навчальний рік Міністерство освіти і науки України підготувало низку рекомендацій. Вони покликані допомогти правильно і легко організувати освітній процес у закладах різних ланок: дошкілля, середня, позашкільна освіта та за різних форм навчання: дистанційна, змішана, очна.

16:10 31.08.2023

Колегія відділу освіти

Сьогодні, 30 серпня 2023 року, у конференц-залі Полянської сільської ради відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв’язків про «Підсумки роботи освітньої галузі у 2022/2023 навчальному році»

16:38 30.08.2023

Визначено умови і порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»,

У Міністерстві освіти і науки України визначено умови і порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», про що йдеться в листі Міністерства від 23.08.2023 № 1/12626-23 «Про умови та порядок проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

14:02 30.08.2023

Вхід для адміністратора