A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Новини

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу «Український сувенір»

На обласний етап виставки-конкурсу „Український сувенір” було представлено 360 дитячих робіт від закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти області, серед яких 5 робіт від закладів освіти Полянської сільської ради. За підсумками обласного етапу Конкурсу «Український сувенір», дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА-ОВА нагороджено наступних учнів за роботи: І місце: „Різдвяний смаколик для воїна”, виконавець Скромцов Павло, учень 3 класу Голубинської гімназії (І вікова категорія). Керівник Мелеш Наталія Василівна. ІІІ місце: „ У зими чудес багато- ЗСУ іду вітати”, виконавець Гудачок Лєра, учениця 7 класу Плосківського ліцею (ІІ вікова категорія). Керівник Станкович Олена Михайлівна. Вітаємо переможців та їхніх керівників. Бажаємо нових перемог

08:53 26.12.2023

Футбольні гравці Полянської ДЮСШ змагалися у відкритому турнірі на підтримку Збройних Сил України

На базі Свалявського будівельного ліцею відбувся благодійний турнір з футболу до Дня святого Миколая, в якому взяли участь пів сотні юних футболістів. Серед команд-учасників – ФК «Сузір’я», команда Свалявської ДЮСШ, дві команди ФК «Свалява», а також команда Полянської ДЮСШ. Всі гравці активно демонстрували вміння та навички, змагаючись у футбольних поєдинках.

10:54 25.12.2023

Волейбольна першість громади між командами навчальних закладів

Насичена волейбольна першість між командами навчальних закладів Полянської громади відбулася на базі дитячо-юнацької спортивної школи. У нелегкому спортивному турнірі із волейболу цього разу взяли участь більше шість десятків юнаків 9 класів та молодших, які представили ліцеї та гімназії Полянської громади. 7 команд майстерно демонстрували свої вміння та старанно боролися за перемогу.

10:51 25.12.2023

Вітаємо переможців обласного етапу конкурсу "Новорічна композиція""

На обласному етапі Конкурсу «Новорічна композиція» було представлено понад 610 дитячих робіт від закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти області, серед яких 19 робіт закладів освіти Полянської сільської ради. За підсумками обласного етапу Конкурсу «Новорічна композиція» дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА-ОВА нагороджено наступних учнів за роботи: В номінації „Новорічний подарунок”

10:12 22.12.2023

Вітаємо з перемогою на національному етапі

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2022 року №1063 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2023 рік, у місті Києві Українським державним центром позашкільної освіти 30 листопада 2023 року були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» - до Дня захисника України.  Цьогоріч на конкурс подано 1535 робіт з 22 регіонів України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та м. Києва. Були представлені роботи у розділах: образотворче мистецтво та поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України. Відповідно до рішення журі національного етапу, серед переможців визначено і роботу учня Полянської громади, а саме: малюнок Харькового Олександра, учня Голубинської гімназії ( керівник - Дюлай С.М.)  Олександра було нагороджено Дипломом ІІ ступеня. Вітаємо переможця та його керівника. Бажаємо успіхів та нових здобутків.

19:59 13.12.2023

Конкурс "Новорічна композиція"

На виконання наказів департаменту освіти і науки, з метою розкриття талантів і творчих здібностей учнів, у всіх закладах освіти було проведено конкурси " Новорічна композиція" та "Український сувенір" . На ІІ етап було надіслано 87 робіт. 24 найкращі із кращих виробів були відібрані для участі в обласному етапі. Очікуємо на перемогу, адже вироби наших учнів досконалі та надзвичайно креативні. А зараз просто насолоджуйтесь фото 

10:53 07.12.2023

День Святого Миколая у закладах освіти Полянської ТГ

 Одним із найбільш поважних святих, якого вшановують українці, є  Миколай Чудотворець, якого також називають Миколою Угодником.  Виконуючи Слово Боже і проповідуючи спасіння Христове, не залишався байдужим в турботах про бідних, малозабезпечених і ближніх своїх. Творив дивовижні справи, а безкорисливість і лагідність почитав великим привілеєм.  Чудотворець вважається покровителем в першу чергу дітей. Тому особливо нетерпляче на це свято очікували діти. І їхні очікування справдились, бо 6 грудня Святий Миколай завітав до кожного закладу освіти і від імені Полянської сільської ради подарував діткам веселий настрій і солодощі.

15:55 06.12.2023

Вітаємо з перемогою

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації - обласної військової адміністрації від 02.10.2023 № 594 „Про проведення обласної краєзнавчої конференції „Мій рідний край, моя земля очима сучасників”, з метою залучення учнівської молоді до пошуково-дослідницької діяльності, підтримки талановитих юних краєзнавців, упродовж жовтня - листопада 2023 року проведено обласну краєзнавчу конференцію „Мій рідний край, моя земля очима сучасників” (далі - Конференція). Конференція проходила в два етапи: заочний (попередній розгляд статей про пошуково-дослідницькі роботи) та очний (онлайн формат). Усього на Конференцію надійшло 67 робіт від закладів позашкільної та загальної середньої освіти. До другого етапу було допущено 35 робіт, серед яких  робота учениці Плосківського ліцею Митряк Данієли (кер. Юрій Шипович). 6 листопада 2023 року на базі КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся захист пошуково-дослідницьких робіт учасників другого етапу Конференції в онлайн форматі. Доповідь Митряк Данієли у секції „Історичне краєзнавство” було відзначено як одну з тих, що вирізнялися оригінальністю та ідейною виразністю. Ученицю визнано переможцем та нагороджено дипломом департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації „За кращу доповідь”. Також дипломом  нагороджено керівника учениці Юрія Шиповича.

10:12 05.12.2023

90 років... Пам'ятаємо

Голодомор 1932–1933 років — одна з найжахливіших сторінок в історії України: історики справедливо порівнюють її з Голокостом євреїв у роки Другої світової війни. 24-25 листопада у всіх закладах освіти і культури Полянської сільської ради відбулись години пам'яті жертв голодоморів в Україні та акція «Запали свічку пам’яті».

15:34 25.11.2023

Вхід для адміністратора