людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

Новини

ДСНС затвердила вказівки з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях: що робити закладам освіти

Організаційно-методичні вказівки з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024—2025 роки затвердила ДСНС наказом від 03.01.2024 № 8. Вони скеровують заклади дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти виконати вимоги Кодексу цивільного захисту України, а саме:  проводити обов’язкове навчання дітей дошкільного віку та учнів дій у надзвичайних ситуаціях; розробити та затвердити Положення про організацію навчання з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту; проводити Тижні безпеки дитини (ЗДО) та Дні цивільного захисту. Територіальні органи ДСНС організовуватимуть навчання населення дій у надзвичайних ситуаціях, зокрема братимуть участь у тренуваннях з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти під час проведення Тижнів безпеки дитини та Днів цивільного захисту згідно зі зведеними планами-графіками проведення цих заходів, розробленими органами управління освітою.

08:36 01.02.2024

Вітаємо переможців відкритого марафону з української мови

З 01 по 24 грудня 2023 року Інститут модернізації змісту освіти проводив 4-й відкритий марафон з української мови в дистанційній формі, метою якого було визначити рівень знань учнів з української мови. Марафон проходив на платформі, на якій учні повинні були зареєструватися зі своєї електронної пошти, на вказану пошту їм надсилались завдання кожного з чотирьох етапів. У 4-ому відкритому марафоні могли взяти участь всі бажаючі учні 3-11 класів. Було зареєстровано понад 5700 учасників-учнів 4-х класів із усієї України. Учні 4-Б класу Полянського ліцею (класний керівник Попович Оксана Федорівна) показали чудовий результат.Із сорока балів Петрус Марʼяна отримала 39 і виборола друге місце, Цукур Даніїл-третє місце (38 балів). Сертифікати за участь у марафоні отримали Стецович Іван (34 бали) та Горецька Милана (31бал). Вітаємо з досягненнями та бажаємо нових звершень

20:34 30.01.2024

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

14:54 30.01.2024

Вітаємо переможця обласного етапу учнівських олімпіад

Вітаємо переможця обласного етапу учнівської олімпіади з англійської мови Русина Олександра, учня 9 класу Полянського ліцею (керівник Легеза Людмила Іванівна), який за рішенням журі ІІІ (обласного) етапу здобув ІІ місце, набравши 74 бали (для порівняння - переможець набрав 77 балів). Бажаємо успіхів і нових досягнень

12:58 30.01.2024

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації  від 12 грудня 2023 року № 812 «Про проведення XXIIІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості», наказу відділу освіти від 19.12.2023 року № 51, з метою активізації виховної роботи серед учнівської молоді, виявлення літературних здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління, з 20 грудня 2023 по 24 січня 2024 року було проведено перший і другий (в ТГ) етап конкурсу.  На підставі рішення журі ІІ етапу переможцями визначено наступних учнів:

11:53 29.01.2024

День Соборності України та 78-а річниця утворення Закарпатської області у складі України

З метою зміцнення єдності народу навколо ідеї соборної української держави, виховання патріотизму та духовності та з нагоди Дня Соборності України на базі закладів культури Полянської сільської ради були оформлені виставки творів мистецтва, фотографій та плакатів з історії створення та діяльності Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, утворення Закарпатської області у складі України, а також проведені тематичні уроки, круглі столи та інші культурно-мистецькі заходи.

08:35 23.01.2024

І  (в ТГ)  етап  Всеукраїнського  конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів  МАН  у  2023/2024

28.12.2023 року на  базі Плосківського ліцею відбувся І  (в ОТГ)  етап  Всеукраїнського  конкурсу-захисту  науково-дослідницьких  робіт  учнів-членів  МАН  у  2023/2024  навчальному  році «Наукового товариства Полянської сільської ради Закарпатського територіального відділення МАН України», координатором якого є Шипович Юрій Юрійович. У конкурсі взяла участь лише одна юна дослідниця, підопічна Юрія Юрійовича, -  Цоклан Ірина, учениця 10 класу Плосківського ліцею  з темою «МАКСИМІЛІАН ГРЮНФЕЛЬД –ДЗЕРКАЛО ГОЛОКОСТУ В ЗАКАРПАТТІ» (керівник - Шипович Юрій Юрійович).

08:49 29.12.2023