Вшанування Героїв Небесної Сотні та учасників бойових дій на території інших держав!

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності, Героїв Небесної Сотні, учасників бойових дій на території інших держав, у Полянської ОТГ були проведені наступні заходи:

• У бібліотеці села Родникова Гута  оформлена ілюстративно – документальна виставка  «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас».
  • З метою вшанування учасників бойових дій на території Афганістану, в бібліотеці села Родникова Гута 15 лютого відбулася зустріч з учасниом бойових дій Гостем Ярославом та  оформлена тематична полиця «Афганська війна очима сьогодення».
  • У бібліотеці с.Павлово була проведена година пам’яті «Жити - значить боротися», де дітки  з цікавістю прослухали про історичні події афганської війни та шанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів і з цікавістю переглянули книги та фотоматеріали про афганську війну.
  • У бібліотеці с.Павлово була  проведена  патріотична година  на тему  «Небесній сотні шана й молитви», на якій діти дізналися про історію трагічних подій. Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання, а на честь Героїв Небесної Сотні було запалено свічку пам’яті. Наприкінці заходу діти створили «Стрічку гідності» та прочитали зворушливі патріотичні вірші.
  • У бібліотеці села Поляна  оформлено тематичні виставки «Одвічний біль Афганістану», «Герої Небесної Сотні» у рамках Тижня-присвяти «Війні немає забуття!».
  • Гуртківцем Редніком Віктором, членом гуртка «Юні туристи-краєзнавці» Закарпатського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді, що працює при Плосківській ЗОШ І-ІІІ ст., (керівник гуртка Р.В.Шипович) зроблено запис інтерв’ю з ветераном-афганцем Куцкірем Михайлом Семеновичем.​