ЗВІТ про роботу з національно-патріотичного виховання

Про реалізацію у І півріччі 2018 року Стратегії національно-

патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

Відділом освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв’язків у І півріччі 2018 року було проведено наступну роботу з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки:

1. Плани роботи відділу освіти, закладів освіти, виховні плани класних керівників розроблені відповідно до плану дій щодо реалізації  Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.
  2. Вихідна документація відділу освіти (накази, листи) та документація закладів освіти направлені на  реалізацію Стратегії національно-патріотичного виховання та проводиться відповідно до методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у закладах освіти.
  3. Наочна агітація патріотичного характеру наявна в усіх класах та основних приміщеннях закладів освіти.
  4. Здійснюється  інформаційне поповнення рубрики «Національно-патріотичне виховання» на сайтах закладів освіти.
  5. У Плосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів виготовлено стенд пам'яті загиблому в АТО односельчанину Калабішці О.В., відвідано його могилу (березень).

Завантажити повну версію звіту