ПЛАН СПІЛЬНОЇ РОБОТИ

ПОГОДЖЕНО                                                                                  ЗАТВЕРДЖУЮ

Сільський голова                                                                              Начальник відділу

І.Дрогобецький                                                                                 П.Лізанець

«__»___________2018                                                                       «__»__________2018

ПЛАН  СПІЛЬНОЇ  РОБОТИ

З ПОПЕРЕДЖЕННЯ  НАРКОТИЧНОЇ,  АЛКОГОЛЬНОЇ

ЗАЛЕЖНОСТІ, ТЮТЮНОПАЛІННЯ, ПРОФІЛАКТИКИ ВЕНЕРИЧНИХ

ЗАХВОРЮВАНЬ  ТА  ЗАХВОРЮВАННЯ  НА СНІД

СЕРЕД  ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО  ВІКУ

на 2018 рік

ЗАХОДИ

Термін

виконання

1.

Спільно з представниками органів охорони здоров'я виявити підлітків, схильних до вживання спиртних напоїв, а також сім'ї, батьків, що зловживають

алкоголем. Переглянути внутрішкільний облік учнів, що схильні до куріння, вживання спиртних напоїв, наркоманії, або вже мають якусь з вищеозначених шкідливих залежностей. Провести рейд-перевірку з метою виявлення учнів, що курять, схильні до вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин.

вересень,

грудень,

березень

Медпрацівники,

2.

Спільно зі службою у справах дітей, лікарями організувати з вищеозначеною категорією учнів та батьків профілактичну роботу.

3.

Провести інструктивно-методичні наради для класних керівників з питань методики організації

профілактичної роботи з попередження наркотичної,

алкогольної залежності, тютюнопаління, венеричних захворювань та захворювань на СНІД серед дітей.

вересень

4.

Створити банк нових нетрадиційних форм та методів профілактичної  та психокорекційної роботи, програм з попередження наркоманії та СНІДу, передового досвіду у цій сфері для подальшого використання у практичній діяльності.

протягом року до квітня

5.

Провести 1 грудня 2018р. День боротьби зі СНІДом.

1 грудня 2018

6.

3 метою організації змістовного дозвілля, профілактики шкідливих звичок, виховання здорового способу життя, вжити заходів до залучення учнів до гуртків, клубів за інтересами.

до 1 жовтня 2018р.,

7.

Створити необхідні умови для занять фізкультурно-спортивною роботою, особливо в позаурочний час. Активізувати роботу спортивних секцій та туристичного гуртка, організувати та провести фізкультурно-спортивні змагання, свята.

до 1 жовтня 2013р.

8.

Освітлювати питання по профілактиці та боротьбі з наркоманією, алкоголізмом, палінням, СНІДом на батьківських зборах, всеобучах, організувати зустрічі з юристами та лікарями-наркологоми, венерологом, гастроентерологом.

9.

Не допускати вживання алкоголю та заборонити куріння в школі.

10.

Провести заняття батьківського всеобучу за наступними темами:

- "Про здоровий спосіб життя";

- "Мати наркоманка?";

- "Спільні дії сім ї, громадськості, школи з попередження шкідливих звичок";

- "Венеричні захворювання серед дітей"

- «Психотропні речовини

11.

Використовувати для профілактичної роботи можливості шкільних уроків історії, літератури, біології, хімії, курсу правознавства, основ здоров`я

12.

3 метою попередження серцево - судинних захворювань, захворювань травної системи, легеней, як наслідок тютюнопаління, вживання алкоголю і наркотичних речовин вивчити з учнями 8-11 класів провести бесіди, лекції на теми:

- захворювання органів дихання та попередження цих захворювань;

- попередження шлунково-кишкових захворювань;

- захворювання сечостатевої системи;

- вплив шкідливих звичок-паління, пияцтва, наркоманії-на   розвиток зародку людини;

- порушення діяльності нервової системи та попередження цих порушень.

Медпрацівники Адміністрація ЗНЗ

13.

Проводити диктанти в 5-11 класах за текстами Центру здоров'я з метою підвищення знань з питань профілактики шкідливих звичок та СНІДу, з питань обізнаності у правовій відповідальності.

2 рази на семестр

14.

Створити малу бібліотечку літератури з питань здорового способу життя та правової відповідальності за правопорушення і злочини, що були скоєні у стані алкогольного сп'яніння або наркотичної ейфорії.

до квітня

2018 р.

Бібліотекар

Організувати виставки та огляди спеціальної літератури.

Бібліотекар

16.

Обладнати новий куточок з антинаркологічної, антиалкогольної пропаганди, боротьби зі СНІДом.

до 8 жовтня

2018 р.

17.

Контролювати проведення і підготовку заходів по профілактиці та боротьбі з вищеозначеними негативними явищами, заходів з правового просвітництва.

19.

Здійснення серед неповнолітніх інформаційно-освітньої роботи з питань запобігання наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, венеричних захворювань та захворювання на СНІД:

- організація і проведення лекцій;

- проведення бесід;

- організація і проведення тематичних заходів для старшокласників;

- написання диктантів, переказів, творів вищеозначеної тематики;

- організувати перегляд та обговорення кінофільмів;

жовтень,

листопад,

грудень 2018

23.

Провести конкурси:

- на кращий рекламний плакат (постер) про здоровий спосіб життя;

- буклетів-саморобок "Шанс ще є...";

- на кращий вірш-жарт про паління,

алкоголізм, наркоманію;

- малюнків "Курити-здоров'ю вадити"

в період