A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради
Мукачівського району Закарпатської області

ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу

Дата: 05.03.2024 15:24
Кількість переглядів: 183

У Полянській територіальній громаді стартував ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань із баскетболу серед юнаків та дівчат в рамках проєкту Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги, який триває за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!».

Урочисте відкриття змагань, які відбулися на базі Полянської ДЮСШ, розпочали із виступів команд з черліденгу Плосківського та Полянського ліцеїв, а також Сусківської й Пасіцької гімназій.

Надалі, із вітаннями до юних спортсменів звернувся заступник Полянського сільського голови Василь ЗВАРИЧ, який від імені Полянської громади привітав усіх учасників із відкриттям територіального етапу змагань.

Під час урочистого відкриття відбулося представлення команд юнаків та дівчат учасників змагань з баскетболу. Надалі, сформовані команди перейшли до насиченої баскетбольної гри, в результаті якої краща команда представить Полянську громаду на районному етапі змагань.

Бажаємо успіхів та яскравих вражень учасникам ІІ (територіального) етапу всеукраїнських змагань із баскетболу.« повернутися

Вхід для адміністратора