ІІ (територіальний) етап змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу

Дата: 19.03.2024 15:56

Сьогодні у змаганнях з футзалу серед юнаків боролися за перемогу 7 команд закладів освіти Полянської ТГ. Урочисте відкриття розпочали із виступів команд з черліденгу. Надалі з вітальними словами до школярів звернулися заступник Полянського сільського голови Василь Зварич та начальник відділу освіти Полянської сільської ради Петро Лізанець, які побажали командам наснаги, легкої гри та переможних результатів.

У підсумку в ІІ (територіальному) етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу третю сходинку розділили між собою команди Голубинської та Родниківської гімназій, друге місце посіли спортсмени Полянського ліцею, а переможцем змагань стала команда Сусківської гімназії.