Чергова перемога наших учнів на обласному рівні

Дата: 21.12.2021 14:52

20 грудня 2021 року в малому залі Закарпатської ОДА відбулось нагородження  переможців обласного конкурсу «Захисники України: історія, сьогодення». Для участі в обласному етапі відділом освіти Полянської сільської ради було надіслано 3 роботи - по одній у кожній номінації. І ми дуже пишаємось, що із 156-ти учасників двоє учнів нашої громади  зуміли вибороти  призові місця, а саме:  у номінації "Вірш"- Книш Артем , учень 9 класу  Полянського ліцею  - ІІ місце (уч.Гаврилюк А.І.), у номінації «Малюнок» - Матушак Софія, учениця Плосківського ліцею – ІІІ місце (уч.Туряниця І.П.). Діток було нагороджено Дипломами департаменту  освіти і науки, молоді та спорту та грошовими преміями, учителів, які підготували переможців,- Грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Треба сказати, що це вже третя перемога Артема в обласних етапах конкурсів, які  проводяться департаментом. Вітаємо з черговою перемогою.