І етап захисту науково-дослідницьких робіт

Дата: 31.12.2021 15:06

30 грудня 2021 року на базі Плосківського ліцею був проведений І етап захисту науково-дослідницьких робіт кандидатів та членів наукового товариства Полянської сільської ради Закарпатського територіального відділення МАН України.

У конкурсі взяли участь учні Плосківського й Полянського ліцеїв, Голубинської гімназії. «Юні академіки» шкіл Полянської ТГ змагались у секціях «Історичне краєзнавство», «Літературна творчість», «Хімія», «Географія», «Психологія», «Мистецтвознавство». Вони зачитували доповіді, відповідали на питання «колег» та «опонентів», аргументували свої думки доводами та фактами. Дискусія вийшла живою та цікавою.

У результаті обговорення журі вирішило рекомендувати для участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Закарпатській області три науково-дослідницькі роботи.