Відбірково-тренувальні збори - безцінний досвід для учасників

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 02.10.2019 № 230 „Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”, рішень оргкомітету та журі „Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад”, з метою поліпшення підготовки переможців ІІІ етапу до участі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 17 лютого на базі Закарпатського інституту розпочато відбірково-тренувальні збори з 10 навчальних предметів – з української мови і літератури, німецької мови, французької мови, історії, фізики, екології, географії, інформатики, румунської мови і літератури, угорської мови і літератури.

09:47 18.02.2020

Вшанування полеглих у Дебальцеві

15 лютого у закладах культури Полянської сільської ради відбувся ряд заходів про значення героїчних боїв при Дебальцеві 15 – 18 лютого 2015 року, а саме: тематичні бесіди, уроки мужності, перегляд фото- та відеоматеріалів. Ушанування полеглих відбулося запаленням лампадок пам’яті та хвилиною мовчання.

09:25 17.02.2020

Перемога в зональних змаганнях з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України - 2020 рік»

15-16 лютого 2020 року в смт. Міжгір’я відбулися зональні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат закладів освіти 2006 року народження та молодші «Шкільна волейбольна ліга України - 2020 рік». У цих змаганнях  взяли участь команди юнаків Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та дівчат Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів- переможців змагань у громаді.

09:19 17.02.2020

Спортивні змагання з волейболу «Шкільна волейбольна ліга України - 2020 рік»

13 лютого 2020 року на базі спортивного комплексу «Олімпія», що знаходиться в с. Поляна, відбулися спортивні змагання з волейболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх навчальних закладів Полянської сільської ради Свалявського району «Шкільна волейбольна ліга України - 2020 рік».

15:56 13.02.2020

ЗУСТРІЧ З ПРЕЗИДЕНТОМ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

11 лютого 2020 року в актовому залі Полянської сільської ради у формі круглого столу відбулася зустріч Президента Малої академії наук України, доктора фізико-математичних наук, академіка НАН України, академіка НАПН України Довгого Станіслава Олексійовича з керівниками  та вчителями природничо-математичного циклу закладів освіти Полянської сільської ради Свалявського району. У зустрічі також взяли участь Полянський сільський голова Іван Іванович Дрогобецький та його заступник -  Зварич Василь Васильович.

10:31 12.02.2020

Навчання за сучасними технологіями

Департаментом освіти і науки облдержадміністрації у 2019 році придбано інтерактивні панелі, які у грудні передано закладам освіти, на базі яких заплановано створити опорні заклади. Серед тих закладів - Полянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

09:23 07.02.2020

На Аскольдовій могилі поховали їх...

З метою збереження пам’яті про юнаків – героїв, загиблих під Крутами, виховання патріотизму та духовності, розповсюдження знань про історію нашої країни, 29 січня 2020 року в закладах освіти та культури Полянської сільської ради були проведені тематичні уроки, загальношкільні лінійки та  уроки пам`яті. До Дня пам'яті Героїв Крут у сільських та шкільних бібліотеках було організовано книжкові виставки на тему «Героїзм юних українців. 1918. Крути».

15:22 29.01.2020

Dream Park „Ведмежа” продовжує добрі традиції

Dream Park „Ведмежа”, що знаходиться в однойменному урочищі с. Поляна Свалявського району, в черговий раз запросив учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів на безкоштовне катання на тюбінгах. 28 лютого щасливчиками стали учні 6-А класу (класний керівник Шпонтак І.Й.). Для діток було організовано двогодинне безкоштовне катання. Учні отримали чимало нових вражень та позитиву! А ще відчули такий драйв, заряд  та вибух емоцій, що цей відпочинок запам'ятається їм на все життя. Висловлюємо велику подяку працівникам ГК„Ведмежа” від імені учителів, діток та їхніх батьків.

11:53 29.01.2020