До уваги батьків, діти яких тимчасово проживають на території нашої громади!!!!

Дата: 14.03.2022 09:48

Шановні батьки, якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина продовжувала навчання у закладах освіти нашої громади, необхідно написати заяву на ім'я директора найближчого до вас закладу про зарахування дитини до певного закладу та класу. Перелік закладів освіти:

Полянський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Поляна, вул. Духновича, 59)

Філія "Яківська початкова школа Полянського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Яківське, 78)

Філія "Солочинська гімназія Полянського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Солочин, 219)

Плосківський ліцей Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Плоске, 266)

Філія "Родниківська гімназія Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Родниківка, 73)

Філія "Родниковогутська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Роникова Гута, 74)

Філія "Павлівська початкова школа Плосківського ліцею Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області" (с.Павлово, 61)

Голубинська гімназія Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Голубине, 404)

Сусківська гімназія Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Сусково, 82 А)

Пасіцька гімназія Полянської сільської ради Мукачівського району Закарпатської області (с.Пасіка, 30 А)