Вітаємо переможців обласного етапу МАН

Дата: 26.03.2022 09:33

Згідно наказу відділу освіти 04.01.2022 № 4 «Про підсумки І (в ОТГ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021/2022 навчальному році»  було оформлено і подано у Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді матеріали 3 переможців І етапу та заявку для їхньої участі у ІІ (обласному) етапi. Протягом лютого-березня юні дослідники Плосківського ліцею (Бомбушкар Анатолій, Хваста Роман) та  Полянського ліцею (Радь Антоніна) проходили ряд випробувань заочних та онлайн-турів та в напруженій боротьбі вибороли такі місця:

• Бомбушкар Анатолій Іванович, учень 11 класу Плосківського ліцею, у секції «Історичне краєзнавство» (відділення історії) (керівник Шипович Ю.Ю.). - І місце
  • Радь Антоніна Анатоліївна, учениця 10 класу Полянського ліцею, у секції «Гідрологія» (відділення наук про Землю)- керівник Бочко М.В. – І місце
  • Хваста Роман Петровичучень 11 класу Плосківського ліцею, у секції «Літературна творчість» (відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства) (керівник Шипович Ю.Ю.). - ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Україні у 2021-2022 н.р.