Олімпійський тиждень у закладах освіти Полянської сільської ради

З 07 по 13 вересня 2019 року у всіх закладах освіти Полянської сільської ради пройшов Олімпійський тиждень, як такий, що має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учителі фізичного виховання розповіли про виникнення, розвиток та  символіку Олімпійських Ігор.

11:25 14.09.2019

З Днем знань!

Ось і настав цей день. День знань і старту нового навчального року. Святково одягнені дітки, їхні батьки, дідусі, бабусі та просто пересічні громадяни прийшли подивитись на це чудове свято, яке влаштували педагоги у кожній школі Полянської сільської ради.

11:46 02.09.2019

Ушанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

З метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України та відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у Полянській ОТГ були проведені наступні заходи:

17:07 29.08.2019

Засідання колегії відділу освіти

29 серпня 2019 року на базі Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось  підсумкове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту, у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради, на якому було підведено підсумки роботи освітньої галузі за 2018-2019 навчальний рік та визначено завдання на 2019-2020 навчальний рік.

16:48 29.08.2019

«Русинські автентичні пісні треба не тільки берегти, а й розвивати, як це роблять в інших країнах»

У рамках вже V Дня Русина, який на цей раз пройшов на території  Полянської сільської ради, відбулося святкування Міжнародного фестивалю русинської культури "Я світ узрів под Бескідом"

15:08 24.06.2019

Закриття оздоровчого табору "Олімпія"

Ось і добіг до кінця відпочинок у таборі "Олімпія". Весь день всі мешканці табору готувались до урочистого закриття зміни. Одні згадували танці, інші розучували нові пісні. Кожен хотів прикласти зусиль, щоб вогник дружби, який уже традиційно запалюється на кінець зміни, запам'ятався всім надовго.

12:41 14.06.2019

Дванадцятий день оздоровчого табору "Олімпія"

12 день табору відзначився екскурсією в санаторій "Карпати" та "Козацькими забавами". Після обіду вібдувся фінал чемпіонату з футболу,  в якому в запеклій боротьбі у серії пенальті перемогу  здобули наші гості із Сватова. Потім вони продемонстували своє вміння з кікбоксингу.

21:37 12.06.2019