Методична робота з обміну досвідом

З метою удосконалення росту професійної майстерності вчителів  щодо впровадження сучасних технологій навчання в свою практику 28 березня 2019 року на базі Полянської ЗОШ I-III ступенів були проведені майстер-класи як одні із форм професійного навчання вчителів.

09:32 29.03.2019

Конкурс "Книгоманія - 2019"

У житті кожного з нас велику роль відіграє книга – цей порадник і вчитель, ця скарбниця мудрості й людського досвіду, тому з метою залучення діток до читання, підвищення рівня їх культурної компетентності, розвитку комунікативних навичок та критичного мислення, а також підвищення суспільного значення й ролі сільських та шкільних бібліотек 28 березня 2019 року на базі Полянської сільської бібліотеки (завідувач та координатор конкурсу Смирнова М.Г.) відбувся ІІ етап конкурсу «Книгоманія – 2019».

15:00 28.03.2019

Профорієнтаційна робота в закладах освіти Полянської сільської ради

Минулого тижня у рамках запланованих профорієнтаційних поїздок школами Закарпатської області, працівники та викладачі УжНУ мали можливість надати учням 9-11 класів Полянської та Плосківської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. Полянської сільської ради детальну інформацію щодо вступної кампанії 2019 року.

08:53 25.03.2019

80-а річниця проголошення Карпатської України

15-18 березня у закладах освіти Полянської сільської ради було проведено ряд заходів із висвітлення подій, які відбувалися під час створення Карпатської України, а саме: заочна екскурсія на тему "Карпатська Україна - тріумф і трагедія одного дня", позакласні заходи до 80-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України, переглянуто документальні  фільми «Трагедія Карпатської України» та «Срібна Земля», у яких висвітлюються питання тих буремних днів. Бібліотекарями шкіл оформлено книжково-ілюстративні виставки «Велич і трагедія Карпатської України», «Славетні й трагічні сторінки Карпатської України» із висвітлення подій, пов’язаних із проголошенням Карпатської України, політичної діяльності Героя України, Президента Карпатської України Августина Волошина та його соратників.

12:14 19.03.2019

На базі спортивного комплексу «Олімпія» відбулися  змагання  з футболу  «Шкіряний м'яч» 2018-2019 рр.

Відповідно до Положення Всеукраїнських змагань з футболу  «Шкіряний м'яч» 2018-2019 рр. та з метою підвищення рівня масовості дитячо-юнацького футболу, організації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх навчальних закладах, зміцнення здоров'я дітей, залучення їх до популярних занять футболом, виявлення здібних футболістів, популяризації та розвитку футболу 14-18 березня 2019 року  на базі спортивного комплексу «Олімпія» села Поляна проведено 2-й етап (в ОТГ) змагань з футболу «Шкіряний м'яч» у віковій групі U-11(2008 р. н.), U-12(2007 р. н.), U-13(2006 р. н.)  та U-14(2005 р. н.)  серед загальноосвітніх навчальних закладів Полянської об'єднаної територіальної громади.

16:00 18.03.2019

Методична робота з обміну досвідом

У рамках методичної роботи відділу освіти з обміну досвідом, з метою формування професійних компетенцій педагогів на базі Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів для педпрацівників закладів освіти Полянської сільської ради було проведено майстер-клас  «Використання технології «кроссенс». Досвідом своєї роботи поділилась учитель-методист Туряниця Інна Петрівна.

15:48 05.03.2019

Психологічна служба Полянської ОТГ в дії

У рамках методичної роботи відділу освіти з обміну досвідом, з метою підвищення рівня психологічної компетентності педагогів, минулого тижня для учителів початкових класів закладів освіти Полянської сільської ради було проведено тренінг-семінар на тему «Особливості роботи з дітьми девіантної поведінки». Куратором заняття була практичний психолог-методист Плосківської ЗОШ I-III ступенів Руслана Шипович.

08:45 05.03.2019

Екскурсія Берегівщиною

Минулого тижня гуртківці Родниківської ЗОШ І-ІІ (кер. Воронич Т.Й) завдяки фінансовій підтримці голови об’єднаної громади Івана Івановича Дрогобецького відвідали місто Берегово, цікаве своєю історією, архітектурними пам’ятками, виноробними традиціями, термальними басейнами.

13:41 26.02.2019

Шкільна волейбольна ліга області - 2019

23 лютого 2019 року в спортивному комплексі «Юність»в  м. Ужгород відбулася першість області з волейболу серед юнаків 2002 року народження і молодші загальноосвітніх навчальних закладів (ШВЛО-2019). У цих змаганнях отримали право виступати юнаки Плосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які зайняли перше місце у зональних змаганнях, що проходили у м. Свалява 26-27 січня 2019 року.

15:33 25.02.2019