Випускний вечір у Полянській ДШМ
24 травня 2019 року відбувся випускний вечір у Полянській ДШМ - найяскравіша, хвилююча і незабутня подія навчального року, в якій взяли участь випускники школи, учні, їхні батьки та викладачі. У програмі були і вітання, і пісні, й інструментальне виконання. Приємним сюрпризом став виступ народного ансамблю у виконанні викладачів школи, а також спільний виступ учнів та викладачів.15:48 25.05.2019