Дата: 20.05.2021 13:24

У межах національного проєкту «Безпечна країна» у період із 17 по 23 травня у всіх закладах освіти Полянської сільської ради проходять заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі. Безпека дітей іноді стає складним завданням, адже батьки не можуть завжди бути поряд. Батьки забезпечують безпеку своєї дитини вдома, а вчителі або вихователі несуть відповідальність за дитину в школі. Але хто подбає про їхню безпеку в дорозі? Незалежно від того, чи ходять діти в школу пішки, їздять на велосипеді або користуються громадським транспортом, їх слід навчати правилам безпеки на дорогах.

З настанням літа, діти більше часу проводять на вулиці: більше грають, зустрічаються із друзями, катаються на велосипеді, і починають забувати про правила безпечного поводження на дорозі. Через це літо - один із найнебезпечніших періодів у житті дитини. І щоб запобігти дитячому дорожньому травматизму, необхідно щоденно нагадувати дітям правила дорожнього руху. Саме про це й потурбувалися педагоги, провівши з дітьми цикл бесід, уроків безпеки, тематичних ігор, змагань, квестів та відеолекторіїв, залучивши до їх проведення патрульну поліцію Полянської територіальної громади  Отож, поки не пізно, розповідайте діткам правила безпечної поведінки на дорозі й самі демонструйте правильний приклад.