Щорічне свято в "ПАДІЮНі"

1 грудня 2018 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся грандіозний захід, приурочений Дню Збройних сил України, у рамках якого відбулась церемонія нагородження за підсумками конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему „Захисники України: історія та сьогодення”, на яку також було запрошено учнів та педагогів закладів освіти Полянської сільської ради.

15:53 03.12.2018

23 листопада 2018 року пройшов відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик»

23 листопада 2018 року на базі КВНЗ «Ужгородський коледж культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради за підтримки Українського культурного фонду пройшов підсумковий захід проекту «Гра вчить жити і творити»– відкритий обласний фестиваль ігрових програм «Грайлик».

16:55 23.11.2018

З 16 по 18 листопада 2018 року в м. Берегове Закарпатської області відбулися Всеукраїнські спортивні змагання серед команд об’єднаних територіальних громад

З 16 по 18 листопада 2018 року в м. Берегове Закарпатської області в ПОГ ЕВП «УСБ «Закарпаття» відбулися Всеукраїнські спортивні змагання ГО «ВФСТ «Колос» серед команд об’єднаних територіальних громад.

14:43 19.11.2018

Інформаційно-роз’яснювальна робота з питань захисту прав осіб, які постраждали або могли постраждати від торгівлі людьми

13 листопада 2018 року департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з ЗГЖО «Веста»,  депутатом Закарпатської обласної ради Андрієм Вишняком та головою Полянської сільської ради Іваном Дрогобецьким   було проведено  інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань  захисту прав осіб, які постраждали або могли постраждати від торгівлі людьми, в тому числі дітей.

09:15 14.11.2018

13 листопада 2018 року Полянський сільський голова Іван Іванович Дрогобецький провів нараду з керівниками закладів освіти

В ході наради вирішувались  питання харчування учнів 1-4 класів, дітей пільгових категорій  та за батьківську плату. Полянський сільський голова проаналізував організацію харчування дітей та зобов’язав керівників закладів освіти здійснювати жорсткий контроль за обліком дітей, охоплених харчуванням, наголосив, щовідповідальними за його організацію є керівники закладів освіти.

17:15 13.11.2018

День української писемності і мови

9 листопада 2018 року у закладах загальної середньої освіти Полянської сільської ради були проведені святкові заходи до Дня української писемності та мови.

09:02 12.11.2018

Свято Осені

Традиційно, як і кожного року, в усіх закладах освіти відбулось Свято осені. Діти представляли композиції з овочів, фруктів, квітів та з усього, чим багата природа,  Вихованці садочків готували костюми, вивчали нові вірші та пісні про золотокосу красуню Осінь, радували батьків новими танцями.

08:47 01.11.2018