Квіти для мами

Дата: 05.03.2021 15:41

8 березня - свято весни, воскресіння і появи нового життя, воно залишається початком весни, важливою віхою оновлення та процвітання усього живого.  Саме в цей день ми вітаємо наших матусь, бабусь, сестер, вчителів, подруг - усіх жінок, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємне.

Бібліотеки та клуби  Полянської ОТГ щорічно долучаються до святкування Міжнародного жіночого дня різноманітними святковими культурно-інформаційними та мистецькими заходами. 5 березня в сільській бібліотеці с.Плоске завклубом Стегурою М.М. був проведений майстер-клас  з виготовлення подарунків на тему «Своїми руками для любої мами», у бібліотеці  та клубі с.Павлово під керівництвом Гордійчук О. В. відбувся конкурс дитячих малюнків "Квіти для мами"