День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 14:26

15 лютого 2021 року  у закладах освіти та культури Полянської сільської ради відбулось вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Відповідно до Плану заходів, педагогічними працівниками закладів освіти та працівниками культури організовано й проведено виставки мемуарної та історичної літератури, фотографій, документів, архівних матеріалів, присвячених Дню вшанування, організовано перегляд документальних фільмів про героїчне минуле ветеранів війни та проведено тематичні уроки і лекції з історії війни в Республіці Афганістан. Хвилюючі розповіді ветеранів, їхній подвиг торкнулись  душі кожного з присутніх та перенесли їх у зовсім недалеке минуле, яке тривожитиме,  допоки житимуть батьки, брати і сестри, вдови і діти підступно винищених у горах Афганістану синів України.