Переможці ІІ (в ОТГ) етапу конкурсу "Знай і люби свій рідний край"

Дата: 01.03.2021 16:52

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА 11.01.2021 № 3 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край», наказу відділу 13.01.2021 № 2 «Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край» (далі Виставка-конкурс), з метою підтримки й розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, художньо-естетичного виховання учнівської молоді, формування в неї поваги до національної культурної спадщини з 25  січня по 10 лютого 2021 року було проведено шкільний етап виставки-конкурсу, в якому взяли участь понад 60 учасників.

Роботи 35 переможців були надіслані для участі в ІІ (в ОТГ) етапі виставки-конкурсу, який проходив з 10 по 26 лютого 2021 року. На конкурс –виставку були надіслані роботи в різних номінаціях, а саме: художнє різьблення по дереву, в’язання спицями, народна лялька, м’яка іграшка, народний живопис, бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, вироби з соломи, вироби з природних матеріалів, образотворче мистецтво. Усі вони були художньо довершеними, свідчили про майстерність авторів в обраному виді художньо-творчої діяльності, відповідали віку виконавців та тематиці. На підставі рішення журі, переможцями ІІ (в ОТГ) етапі визнано 18 учасників. Їхні роботи надіслано для участі в обласному етапі, де свім бажаємо перемоги.