інформаційно-просвітницька робота щодо захисту дітей

Дата: 22.02.2021 14:23

Із метою захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей в Інтернеті у закладах освіти було проведено наступну профілактичну роботу:

• учнів закладів освіти та їхніх батьків ознайомлено із Законом України №2227-VIII "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами", який набув чинності 11 січня 2019 року. Особливу увагу звернено на ст. 152, 153 Кримінального Кодексу України, які сформульовані з урахуванням Стамбульської конвенції.
  • проведено тренінгові заняття психологами закладів освіти
  • проведено виховні години із використанням матеріалів сайту https://nus.org.ua/articles/yak-govoryty-z-ditmy-pro-nasylstvo-lajfhaky/
  • проведено уроки безпечного інтернету у 1-2 класах з використанням матеріалів “Моя суперсила - безпека в Інтернеті”(автори Аліна Касілова, Поліна Кликов

Учнів усіх вікових категорій ознайомлено з правилами безпечної поведінки в Інтернеті.

???????