ЧАС ОБИРАТИ ЗДОРОВ'Я

Дата: 05.11.2021 14:49

4 листопада 2021 року за дорученням голови Мукачівської райдержадміністрації Едгара Токаря представники РДА провели роз'яснювальну роботу з медичними працівниками закладів освіти та працівниками культури Полянської сільської ради щодо недопущення поширення поліомієліту в громаді. Головний лікар КНП "ЦПМСД Великолучківської ТГ" Вікторія Лані наголосила, що поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше — через брудні руки, заражену їжу та воду, тож захворіти на поліомієліт може кожна невакцинована людина. Але найбільш сприйнятливі до вірусу поліомієліту діти у віці до п’яти років.Перебіг хвороби характеризується ураженням ЦНС, виникненням паралічів, вона може призвести до смерті. "Поліомієліт неможливо вилікувати, але цій смертельно небезпечній хворобі можна запобігти завдяки вакцинації. Вакцинація - єдиний надійний спосіб запобігти поліомієліту", - підсумувала вона і  додала: - "Центри громадського здоров’я закликають батьків вчасно вакцинувати дітей від поліомієліту і надолужити пропущені щеплення"