Різдвяна коляда

Дата: 15.01.2022 10:27

14 січня 2022 року за ініціативи Полянського сільського голови Івана Дрогобецького біля головної ялинки нашої громади в с.Поляна відбувся фестиваль «Різдвяна коляда», головною метою якого передбачалося відродити автентичні українські колядки та традиції, що мають передаватися від покоління до покоління.

Фестиваль зібрав кращі співочі колективи з колядками і щедрівками рідного краю. Участь у цьому заході взяли вихованці закладів освіти та культури Полянської сільської ради, які підготували спеціальну святкову програму – колядки, щедрівки, вертеп чи обряд відповідно до місцевої традиції. Учасники зуміли довершеним виконанням зачарувати глядачів, а нагородою кожному з них були подарунки від Діда Мороза. Такі ж подарунки отримали і глядачі, що було великою потіхою для усіх. Також у рамках фестивалю було розгорнуто виставку новорічно-різдвяних сувенірів та різдвяної атрибутики. Крім того, під час цієї урочистої події жителі громади, що досягли 18-річного віку та мали при собі посвідчення особи, взяли участь у розіграші 5 путівок до санаторію «Кришталеве Джерело».    Ніхто не залишився байдужим до цього  чудового свята. Усі отримали веселий настрій, задоволення, позитивні емоції і розуміння того, що Різдво, як і кожне свято, відображає українську суть, а головне – наші традиції. Отож, не забудьмо свого прямого обов'язку -  продовжити справу наших предків.

Добра вам, злагоди, миру у домівках, доброго здоров`я та щедрих Божих благословень.