Зарахування до першого класу: роз'яснення від МОН

У листі МОН описано особливості зарахування учнів до першого класу, з урахуванням воєнного стану. Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу його керівника, що видається на підставі заяви про зарахування до закладу освіти одного з батьків дитини, до якої додаються:

10:09 20.04.2022

Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (онлайн)

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції (онлайн) „Розвиток професіоналізму педагогічних працівників в умовах післядипломної педагогічної освіти", яка відбудеться 23 травня 2022 року. Умови участі дивіться тут.

10:18 19.04.2022

Математика: складники національного мультипредметного тесту

Замість традиційного ЗНО лише у 2022 році випускники складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ), який проводитимуть у комп'ютерному форматі. Це випробування міститиме три блоки завдань: • з української мови, • з математики та • з історії України. Яким буде зміст завдань блоку НМТ з математики? Зміст завдань блоку НМТ з математики буде відповідати чинній програмі ЗНО з математики.

10:50 18.04.2022

Обласний конкурс виразного читання в онлайн-форматі «Всесвіт, гори і я»

Увага! Кафедра педагогіки та психології Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти спільно з Закарпатською організацією Національної спілки письменників України проводит обласний конкурс виразного читання в онлайн-форматі «ВСЕСВІТ, ГОРИ І Я», присвячений 80-річчю від дня народження Петра Скунця.

10:37 13.04.2022

Чергова перемога на обласному рівні

ЇЗ середини квітня розпочинає свою роботу Всеукраїнський проєкт-школа "Агенти змін" 2022. Це вже 10-й набір молодих інтелектуалів до престижного  освітнього проєкту, на якому протягом 10 місяців готують майбутню еліту України.

08:49 06.04.2022

ДЮСШ в режимі змішаного навчання

На базі  спортивного комплексу «Олімпія» розпочала роботу у режимі змішаного навчання Полянська дитяча юнацька спортивна школа (ДЮСШ):

09:12 31.03.2022