Вивчення роботи Голубинського ЗДО

Віповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, наказу відділу освіти Полянської сільської ради, протягом вересня - жовтня 2021 року проходив І етап конкурсу "Кращий заклад дошкільної освіти” у 2021році. Переможцем  І етапу конкурсу  визначено Голубинський ЗДО,  який подав матеріали своєї діяльності на паперових та електронних носіях для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу. 18 листопада 2021 року виїзна комісія  у складі Алли Петрів,  головного спеціаліста відділу дошкільної,  загальної середньої,  інклюзивної  та позашкільної освіти  Закарпатської ОДА,  Наталії Гордуз,  заступника управління державної служби якості освіти у Закарпатській області, Ольги Романчак,  методиста кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста з дошкільної освіти вивчила стан закладу за наступними основними напрямками: - ведення ділової документації керівником, вихователем-методистом, вихователями, асистентом вихователя; - організація освітнього процесу, - робота з кадрами; - робота з батьками; - стан матеріально-технічної бази. За підсумками вивчення наданих матеріалів та ознайомлення з роботою закладу буде визначено та нагороджено переможців у кожній із номінацій.   Тож,  будемо сподіватися на перемогу.

03:26 19.11.2021

Підсумкове тестування з охорони праці

12 листопада 2021 року на базі Полянського ліцею посадові особи закладів освіти Полянської сільської ради пройшли підсумкове тестування з охорони праці,  яке проводила Ганна Тяскайло, завідувач кабінету методики виховної та позашкільної роботи ЗІППО

02:06 13.11.2021

День писемності та мови у закладах культури

9-10 листопада 2021 року в закладах культури Полянської сільської ради було розгорнуто виставки художньої літератури, публіцистики та ілюстративних матеріалів до Дня української писемності та мови та проведено тематичні години

04:54 11.11.2021

9 листопада - День української писемності та мови

Сьогодні, 9 листопада 2021 року, в День української мови та  писемності, у закладах освіти Полянської сільської ради відбувся ряд заходів з відзначення цього вагомого дня: урочисті лінійки, виховні години, презентації і, звичайно, радіодиктант, в якому взяли участь учні 9-11 класів та вчителі.

14:08 09.11.2021

Всеукраїнські олімпіади (ІІ етап)

8 листопада 2021 року стартував ІІ (в ОТГ) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів. Переможці І (шкільного) етапу змагатимуться за право представляти нашу громаду на ІІІ (обласному) етапі.

11:21 08.11.2021

ЧАС ОБИРАТИ ЗДОРОВ'Я

4 листопада 2021 року за дорученням голови Мукачівської райдержадміністрації Едгара Токаря представники РДА провели роз'яснювальну роботу з медичними працівниками закладів освіти та працівниками культури Полянської сільської ради щодо недопущення поширення поліомієліту в громаді. Головний лікар КНП "ЦПМСД Великолучківської ТГ" Вікторія Лані наголосила, що поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше — через брудні руки, заражену їжу та воду, тож захворіти на поліомієліт може кожна невакцинована людина. Але найбільш сприйнятливі до вірусу поліомієліту діти у віці до п’яти років.Перебіг хвороби характеризується ураженням ЦНС, виникненням паралічів, вона може призвести до смерті. "Поліомієліт неможливо вилікувати, але цій смертельно небезпечній хворобі можна запобігти завдяки вакцинації. Вакцинація - єдиний надійний спосіб запобігти поліомієліту", - підсумувала вона і  додала: - "Центри громадського здоров’я закликають батьків вчасно вакцинувати дітей від поліомієліту і надолужити пропущені щеплення"

14:49 05.11.2021