Вивчення роботи Голубинського ЗДО

Дата: 19.11.2021 03:26

Віповідно до наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації, наказу відділу освіти Полянської сільської ради, протягом вересня - жовтня 2021 року проходив І етап конкурсу "Кращий заклад дошкільної освіти” у 2021році. Переможцем  І етапу конкурсу  визначено Голубинський ЗДО,  який подав матеріали своєї діяльності на паперових та електронних носіях для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу. 18 листопада 2021 року виїзна комісія  у складі Алли Петрів,  головного спеціаліста відділу дошкільної,  загальної середньої,  інклюзивної  та позашкільної освіти  Закарпатської ОДА,  Наталії Гордуз,  заступника управління державної служби якості освіти у Закарпатській області, Ольги Романчак,  методиста кабінету методики дошкільної та початкової освіти Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти, методиста з дошкільної освіти вивчила стан закладу за наступними основними напрямками:
- ведення ділової документації керівником, вихователем-методистом, вихователями, асистентом вихователя;
- організація освітнього процесу,
- робота з кадрами;
- робота з батьками;
- стан матеріально-технічної бази.
За підсумками вивчення наданих матеріалів та ознайомлення з роботою закладу буде визначено та нагороджено переможців у кожній із номінацій.
Тож,  будемо сподіватися на перемогу.