Профілактична робота

З метою реалізації Плану  заходів щодо створення безпечного освітнього середовища на 2021/2022 навчальний рік, затвердженого Відділом освіти  за погодженням  Полянського сільського голови І.І.Дрогобецького, 21 вересня 2021 року у Полянському ліцеї були проведені заходи з профілактичної роботи, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень дітьми та стосовно них.

14:48 21.09.2021

Засідання психологічної служби

16 вересня 2021 року на базі КУ "ІРЦ Полянської сільської ради" відбулось засідання психологічної служби Відділу освіти Полянської ради, у ході якого було обговорено питання створення безпечного освітнього середовища на 2021/2022 навчальний рік, зокрема проведення просвітницької та превентивної діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних дій, пропагування під час освітнього процесу здорового способу життя, проведення тренінгів з питань попередження домашнього насильства, насильства за ознакою статі та булінгу(цькування), запобігання  та протидія дитячій злочинності, безпека в інтернеті  та ін. Крім того, було обговорено питання організації освітнього процесу для дітей з особливими освітніми потребами.

10:43 17.09.2021

"Увага! Діти на дорозі!"

Як завжди, у вересні, з метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, розпочався Місячник профілактики ДТП "Увага! Діти на дорозі!".У рамках заходу в усіх закладах освіти Полянської сільської ради організовані зустрічі учнів з представникам патрульної поліції громади на тему дотримання правил дорожнього руху; проведено Єдині уроки з правил дорожнього руху, тематичні бесіди з учнями та з батьками учнів, у ході яких закцентовано увагу на проблемах щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки;; організовано виставки  дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху; організовано роботу шкільних дружин юних інспекторів руху; поновлено куточки з безпеки дорожнього руху.    Також заплановані  індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учнями, які мають велосипеди, роликові ковзани, скейти, з питань безпеки дорожнього руху

15:30 16.09.2021

Нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

15:19 16.09.2021

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВИЙ ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

15 вересня 2021 року Уряд затвердив новий Порядок організації інклюзивного навчання в закладах загальної середньої освіти. Відповідна постанова набуде чинності з 1 січня 2022 року.

15:22 14.09.2021

Олімпійський тиждень - 2021

З 06 по10 вересня у закладах освіти Полянської сільської ради проходив Олімпійський урок та Олямпійський тиждень. Під час  Олімпійського уроку учні ознайомилися з історією Олімпійських ігор,  видами спорту з яких проводились спортивні змагання та ознайомились з досягненнями спортсменів України  на  олімпіаді в Токіо - 2020. У рамках Олімпійського тижня були проведені змагання з волейболу, футболу, "Веселі старти" та спортивні квести

10:52 14.09.2021

Екскурсія в ЦНАП

З нагоди 9-ї річниці прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» та з метою зростання престижу роботи адміністраторів центрів, підкресленню їхньої важливої ролі в забезпеченні функціонування сервісної держави, 06 вересня 2021 року у ЦНАПі Полянської сільської ради відбулось святкування річниці мережі ЦНАП.

11:40 06.09.2021

Свято першого дзвоника

Ось і настав цей день. День  старту нового навчального року.  День знань . Адже немає нічого у світі прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам'ятовувати на все життя мудрі слова своїх учителів, батьків та наставників. Тож, бажаємо усім учням громади завжди прагнути до нових успіхів та досягнень, вірити в себе і свої можливості, батькам - терпіння та радості за своїх дітей, педагогам - натхнення та творчих успіхів, а усім, хто дбає про наших дітей, - здоров'я та наснаги! А цей день нехай запам'ятається усім веселим хвилюванням, усмішками та радістю в передчутті новизни і незвіданості! Зі святом вас!

11:19 01.09.2021

Міністерство освіти і науки України надає методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році. Про це йдеться в листі МОН.

14:22 31.08.2021

Серпнева конференція-2021

30 серпня 2021 року вібулась серпнева конференція (колегія) відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради, на якій  було підсумовано роботу освітньої галузі за 2020/2021 навчальний рік та визначено завдання  на 2021/2022 навчальний рік

10:31 31.08.2021