Екскурсія в ЦНАП

Дата: 06.09.2021 11:40

З нагоди 9-ї річниці прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» та з метою зростання престижу роботи адміністраторів центрів, підкресленню їхньої важливої ролі в забезпеченні функціонування сервісної держави, 06 вересня 2021 року у ЦНАПі Полянської сільської ради відбулось святкування річниці мережі ЦНАП.

Постер «9 років надаємо адмінпослуги» при вході, жовто-блакитні кульки -  все вказувало на святковість та урочистість події. У рамках святкування керівник ЦНАПу Татач Тетяна Миколаївна провела екскурсію для учнів 9-11 класів закладів освіти Полянської сільської ради, у ході якої ознайомила з роботою ЦНАПу та важливістю професії адміністратора. Тетяна Миколаївна наголосила, що Концепція роботи ЦНАП передбачає, що адміністратор виступає в якості державного «посередника», який унеможливлює прямий контакт заявника із суб’єктом надання адміністративної послуги і, таким чином, виключається корупційна складова, спрощуються доступ та умови отримання послуг органів державної влади та місцевого самоврядування, значно скорочуються строки оформлення таких послуг. «Сьогодні наша громада отримала від держави суттєві преференції, які дозволяють забезпечувати якісний сервіс з надання базових послуг  мешканцям, тому пріоритетом для команди є забезпечення ефективності праці», - підсумувала вона.  Працівники ЦНАПу запропонували учасникам екскурсії долучитися до гри «Відчуйте себе адміністратором ЦНАП», де вони мали змогу спробувати себе в ролі адміністратора, відчути на собі усю важливість та відповідальність цієї професії та взяти участь у вікторині про ЦНАП на платформі «Kahoot», де виявили досить хороші знання та обізнаність із даної теми. На пам’ять про цей день працівники ЦНАПу подарували учням буклети, пам’ятки, блокноти із логотипом ЦНАПу та кулькові ручки.