Свято першого дзвоника

Дата: 01.09.2021 11:19

Ось і настав цей день. День  старту нового навчального року.  День знань . Адже немає нічого у світі прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам'ятовувати на все життя мудрі слова своїх учителів, батьків та наставників. Тож, бажаємо усім учням громади завжди прагнути до нових успіхів та досягнень, вірити в себе і свої можливості, батькам - терпіння та радості за своїх дітей, педагогам - натхнення та творчих успіхів, а усім, хто дбає про наших дітей, - здоров'я та наснаги! А цей день нехай запам'ятається усім веселим хвилюванням, усмішками та радістю в передчутті новизни і незвіданості! Зі святом вас!