Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Новини

       

ДПА для учнів 9-х класів-2021 - роз'яснення МОН України

Дата створення: 09:10 18.01.2021

У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

ПРОБНЕ ЗНО-2021: НЕВДОВЗІ РЕЄСТРАЦІЯ

Дата створення: 09:16 31.12.2020

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Екскурсія у ЦНАП Полянської сільської ради

Дата створення: 14:11 30.12.2020

    30 грудня 2020 року учні 9-х класів Полянського ліцею відвідали Центр надання адміністративних послуг Полянської сільської ради. Як молодим громадянам нашої держави, їм важливо було дізнатися, наскільки змінюється їхнє життя завдяки реформі децентралізації.

Новорічні вогники - 2020

Дата створення: 14:07 29.12.2020

В усіх закладах освіти Полянської сільської ради відбулися довгоочікувані Новорічні вогники. Заходи супроводжувалися гучними оплесками та щирим сміхом, майоріли яскравими маскарадними костюмами дітлахів,були насичені веселими конкурсами, цікавими вікторинами, приємними враженнями та щасливими обличчями всіх присутніх. Батьків через карантинні обмеження у приміщення закладів освіти не допустили, проте ця заборона не стосувалася Діда Мороза, який навідав усіх дітлахів та приніс їм новорічні подарунки від Полянської сільської ради. Шкода, що у зв’язку з пандемією батьки не могли насолодитися виступами своїх чад наживо, але, на щастя, фото та відео донесе до них ту атмосферу, яка панувала в кожному класі та групі. Насолоджуйтесь і ви. Приємного всім перегляду!

Новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти

Дата створення: 10:49 29.12.2020

Затверджено новий Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти Документ набуде чинності 1 січня 2021 року. Затвердило його МОЗ наказом від 25.09.2020 № 2205. Санітарний регламент визначає медичні вимоги безпеки (правила і норми) щодо освітнього середовища у всіх типах закладів загальної середньої освіти, а також структурних підрозділах інших юридичних осіб, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти (крім спеціальних закладів освіти) усіх форм власності.

МАН - 2020

Дата створення: 08:31 24.12.2020

24 грудня на базі Плосківського ліцею Полянської сільської ради відбувся І (в ОТГ) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Організатором конкурсу виступило Наукове товариство Полянської сільської ради Закарпатського територіального відділення МАН України.

День Святого Миколая у закладах освіти Полянської ОТГ

Дата створення: 15:27 18.12.2020

Ось і відбулося найочікуваніше з усіх свят – День Святого Миколая. Діти готувались до нього дуже ретельно: писали листівки, загадували бажання та, звичайно, готувались до виступів, адже до них завітає сам Миколай і принесе їм подаруночки. Чекали цього з нетерпінням і дорослі, і малеча, і навіть казкові герої. І ось та мить – на порозі Святий Миколай, який приніс у чарівній торбинці подарунки від Полянської сільської ради з побажанням всього найкращого.  Дякуємо щиро від імені  усіх діток та їхніх батьків за турботу про малечу.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у 2020 році

Дата створення: 13:41 16.12.2020

У закладах освіти Полянської сільської ради згідно розроблених Планів заходів, із врахуванням протиепідемічних заходів у грудні 2020 року до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проведено загальношкільні лінійки «Мій біль - Чорнобиль» з хвилиною мовчання пам’яті героям Чорнобиля; організовано виставку дитячих робіт «Чорнобиль-скорбота пам’яті людської»; проведено години спілкування «Вони собою людство заступили», уроки пам’яті «Твій біль, Україно, - Чорнобиль», віртуальну подорож до національного музею „Чорнобиль” в м.Києві та перегляд відеофільмів  «Чорнобиль. Голоси», «Вони бачили смерть в обличчя».

Школа педагогічної майстерності

Дата створення: 15:32 15.12.2020

Особливе місце в підвищенні педагогічної майстерності вчителів посідають відкриті уроки. Вони допомагають колективно визначити і на конкретних прикладах показати, які методи, прийоми і педагогічні засоби доцільно використати при вивченні найбільш складних тем програми, як краще використати на уроках технічні засоби навчання , як при мінімальних затратах навчального часу досягти ефективного засвоєння учнями нового навчального матеріалу та предметних компетентностей.