Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Новини

       

ЗНО-2021

Дата створення: 11:55 15.10.2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року №945 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з дванадцяти навчальних предметів:

День людей похилого віку

Дата створення: 14:19 13.10.2020

В Україні проживає біля 2 мільйонів одиноких людей. Така вже їхня доля - залишатися у чотирьох стінах сам-на-сам зі своїми проблемами, хворобами. Знали б ви, як вони чекають,  щоб хто-небудь завітав до них! Дивлячись на нас, молодих, вони радіють, що ми їхнє продовження, і водночас сумують через те, що ми часто забуваємо про них, обминаємо їх. Вони не просять у нас чогось незвичайного, вони хочуть тільки нашої уваги, а інколи допомоги. Тому у нашій Полянській громаді волонтерські загони закладів освіти щорічно протягом вересня-жовтня під гаслом «Хто про старших дбає, той гідною людиною зростає» організовують акцію «Милосердя», у рамках якої відвідують одиноких та стареньких, надають їм допомогу по господарству, приносять продукти харчування… Ось і все, що треба зробити для того, щоб оте все народне милосердя, що здавна було властиве нашому народові, зберегти навіки. Просто треба менше говорити про добро, а просто проявляти милосердя до тих, хто потребує підтримки.

Оздоровлення дітей за кошти обласного бюджету

Дата створення: 14:36 09.10.2020

                       Багатьом діткам Полянської громади добре відома ,,Арніка”, де за два роки належним оздоровленням і відпочинком було охоплено 35 учнів. Цього року нашим діткам надано можливість  оздоровитись у  філії ,,Едельвейс”, у якій планується за кошти обласного бюджету оздоровити понад 1600 дітей соціально незахищеної категорії, відмінників навчання, обдарованих і талановитих дітей та лідерів учнівського самоврядування нашої області. Для наших 30 дітей, які перебуватимуть на відпочинку в цьому оздоровчому таборі протягом 14 - ти днів,  буде організовано  освітній  процес  на  базі  Ракошинської  загальноосвітньої  школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради та Зняцівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мукачівської районної ради. Крім того, будуть організовані екскурсійні поїздки з відвіданням визначних пам’яток природи,  історії,  культури  Закарпаття.

День працівників освіти в Ужгороді

Дата створення: 17:06 03.10.2020

1 жовтня 2020 року в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” відбувся грандіозний захід, приурочений Дню працівників освіти.  Від початку до завершення цього свята лунали слова вдячності Учителю за його нелегкий труд з уст директора департаменту освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації Ганни Сопкової, першого заступника голови обласної державної адміністрації Олега Коцюби та вихованців  "ПАДІЮНу".

Всеукраїнський день бібліотек

Дата створення: 08:23 01.10.2020

У Полянській бібліотеці відбувся традиційний Всеукраїнський день бібліотек під девізом "Книжковий дім - чудовий дім. завжди для всіх відкритий він". Організатори свята, Смирнова М. Г. та Пукіш К.Ф., нагородили найактивніших читачів відзнаками "Лідер читання - 2020"

Олімпійський урок та олімпійський тиждень

Дата створення: 15:14 30.09.2020

З метою патріотичного виховання дітей і молоді протягом вересня 2020 року у ДЮСШ Полянської сільської ради був проведений Олімпійський  день та Олімпійський тиждень.

Указ «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства»

Дата створення: 11:59 29.09.2020

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська провели зустріч з представниками громадських та міжнародних організацій щодо реалізації державної політики з протидії та запобігання домашньому насильству.

Запрошуємо до участі у соціальній програмі Scholarship в Україні

Дата створення: 16:10 17.09.2020

Запрошуємо студентів і абітурієнтів Свалявського району Закарпатської області взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Олімпійський тиждень - 2020

Дата створення: 15:20 15.09.2020

З метою реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року „Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація” , Плану відділу освіти на 2020 рік у закладах освіти Полянської сільської ради з 7 по 11 вересня був проведений олімпійський тиждень.

Колегія відділу освіти

Дата створення: 15:46 30.08.2020

28 серпня 2020 року у приміщенні Полянської сільської ради відбулось засідання колегії відділу освіти, на якому було підведено підсумки роботи освітньої галузі за 2019/2020 навчальний рік та визначено основні напрямки роботи на 2020/2021 навчальний рік.