Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Новини

       

Інформація для вступників з документами про освіту, які містять помилки

Дата створення: 11:48 15.07.2019

У зазначених документах роз'яснено порядок дій вступників на основі базової та повної загальної середньої освіти, у документах про освіту яких виявлено помилки.  

З Днем Конституції України

Дата створення: 10:49 27.06.2019

«Русинські автентичні пісні треба не тільки берегти, а й розвивати, як це роблять в інших країнах»

Дата створення: 15:08 24.06.2019

У рамках вже V Дня Русина, який на цей раз пройшов на території  Полянської сільської ради, відбулося святкування Міжнародного фестивалю русинської культури "Я світ узрів под Бескідом"

Закриття оздоровчого табору "Олімпія"

Дата створення: 12:41 14.06.2019

Ось і добіг до кінця відпочинок у таборі "Олімпія". Весь день всі мешканці табору готувались до урочистого закриття зміни. Одні згадували танці, інші розучували нові пісні. Кожен хотів прикласти зусиль, щоб вогник дружби, який уже традиційно запалюється на кінець зміни, запам'ятався всім надовго. 

Дванадцятий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата створення: 21:37 12.06.2019

12 день табору відзначився екскурсією в санаторій "Карпати" та "Козацькими забавами". Після обіду вібдувся фінал чемпіонату з футболу,  в якому в запеклій боротьбі у серії пенальті перемогу  здобули наші гості із Сватова. Потім вони продемонстували своє вміння з кікбоксингу.

Одинадцятий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата створення: 22:18 11.06.2019

11 й день табору пройшов під гаслом "Запропонуй свою гру".  Тому всі з азартом грали в хрестики-нолики на асфальті, волейбол, футбол, гра на точність попадання в кільце та багато інших цікавих розвиваючих ігор.

Десятий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата створення: 21:29 10.06.2019

Десятий день табору пройшов рід гаслом «Олімпійський день». В першій половині дня діти активно змагались в комбінованих естафетах, демонструючи спритність, швидкість та витримку. В другій половині дня відбувся турнір першості табору з футболу, які провели гості із Сватова. Напружена гра тривала 2 години. 5 команд змагались, щоб потрапити у фінал.

«Без навчання особистість втрачає саму себе»

Дата створення: 11:02 10.06.2019

38-річна уродженка с. Павлово Олена Бочко (дівоче прізвище Стецович) недавно захистила докторську дисертацію та отримала науковий ступінь доктора економічних наук. На даний час вона працює в Інституті економіки та менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Дев'ятий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата створення: 20:56 09.06.2019

Девятий день табору пройшов під гаслом «День індіанця». День розпочався захоплюючою квест-грою. Діти, розмалювавшись у бойові розкраски, кинулися в бій, щоб виконати всі завдання квесту та визволити свого вождя із полону. Після обіду всі діти табору провели час на місцевому стадіоні, де спостерігали за захопливою грою місцевого клубу ФК «Поляна» та разом з усіма раділи їхній перемозі.

Восьмий день оздоровчого табору "Олімпія"

Дата створення: 20:35 08.06.2019

Восьмий , як і всі попередні дні, пройшов цікаво і насичено. У першій половині дня між загонами були проведені спортивно-розважальні заходи, які дали змогу діткам не тільки продемонструвати спритність, фізичні уміння та навички, але й створити атмосферу свята та заодно зміцнити  здоров’я. У другій половині дня відбувся вечір знайомтв, де брали участь виконавці та колективи закладів освіти Полянської громади та гості зі Сватова.