Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Новини

       

Успіхи учнів нашої громади на обласному етапі екологічних конкурсів

Дата створення: 17:00 20.04.2021

За підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Земля - наш спільний дім" Грамотою від Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді було нагороджено колектив "Дивосвіт" Голубинської гімназії, який посів ІІІ місце, та їхнього керівника Рипкович Людмилю Михайлівну. Також грамотами за активну участь був нагороджений колектив "Крок" Сусківської гімназії та їхній керівник  Талап Тетяна Василівна. Також за підсумками проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу "Зоологічна галерея" Подякою від Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді була нагороджена учениця Пасіцької гімназії Міндей Вікторія. Вітаємо усіх з успіхами і бажаємо ще більше перемог!

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ У ЦИФРОВОМУ ПРОСТОРІ – МОН НАДАЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА БАТЬКІВ

Дата створення: 16:56 19.04.2021

Останнім часом збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. Зокрема, йдеться про вплив соціальних мереж в інтернеті. Для підвищення обізнаності вчителів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей МОН розробило рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків.

ЗНО/ДПА 2021 року

Дата створення: 16:23 19.04.2021

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації.  13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014ухвалила Верховна Рада України.

Пробне ЗНО

Дата створення: 16:00 12.04.2021

10 квітня пройшло пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії!

Акція «Створюємо ліси разом»

Дата створення: 14:15 09.04.2021

Акція «Створюємо ліси разом» стартувала 21 березня, у Міжнародний день лісів, і триватиме до Дня Довкілля, який цього року в Україні відзначатиметься 17 квітня. Головним заходом Акції є створення лісових насаджень. З метою виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, лідерами учнівського самоврядування Полянського ліцею була проведена дана акція за підтримки Полянського лісництва ДП «Свалявське лісове господарство» в особі Данча Ю.П., депутата Полянської сільської ради, який надав для посадки 50 шт. дерев ( ясінь, явір, каштани та ялинки).  

ІІ етап обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами»

Дата створення: 14:02 01.04.2021

З метою активізації виховної роботи серед учнівської молоді, виявлення літературних здібностей, обдарувань серед підростаючого покоління, з 26 березня по 02 квітня 2021 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» серед учнів 5-11 класів закладів освіти Полянської сільської ради, в якому взяли участь переможці І етапу (4 роботи  в  номінації «Лист», 5 робіт в номінації «Вірш», 7 робіт в номінації «Малюнок»). Усі роботи відзначались оригінальністю та неповторним баченням теми. Конкурсанти за допомогою фарб та текстових творів змалювали велику любов та повагу до своєї матері, безмежну вдячність за турботу та недоспані ночі. У кожній із робіт простежувалась головна думка: мама – це найсвятіше, що є в нашому житті. Результати рішення журі ІІ етапу будуть висвітлені у наказі. Бажаємо переможцям успіху в обласному етапі кронкурсу! А поки представляємо вашій увазі роботи конкурсантів у номінації "Малюнок":

Вступ.ОСВІТА.UA: інформація для абітурієнтів

Дата створення: 16:28 31.03.2021

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» — інтернет-сайт, що здійснює інформування абітурієнтів та їх батьків про перебіг вступної кампанії до закладів вищої освіти України. На сайті розміщується інформація про всі діючі заклади вищої освіти України, а також спеціальності, на які здійснюється прийом абітурієнтів для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів молодшого спеціаліста, бакалавра та магістра. Інформація включає дані про конкурсні предмети, ліцензійні обсяги, обсяги державного замовлення тощо.

У МОН роз’яснили, як оцінювати учнів 3 і 4 класів НУШ

Дата створення: 16:13 31.03.2021

Міністерство освіти надало роз’яснення щодо оцінювання результатів навчання учнів 3 і 4 класів Нової української школи.

Обласний вебінар "Іноземні мови. Завершення навчального 2020/2021 року"

Дата створення: 16:07 30.03.2021

Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що 02 квітня 2021 року о 14.00 год відбудеться обласний вебінар "Іноземні мови. Завершення навчального 2020/2021 року". Спікери: Мар’яна Тріфан, Олеся Рацюк, методисти з іноземних мов ЗІППО. Вебінар буде проведено з використанням платформи ZOOM. Код доступу та ідентифікатор буде надіслано на електронні адреси за годину до початку заходу. Зареєструватися ТУТ Кількість учасників обмежена – 95 осіб. Серед питань розглядатимуться наступні:

Школи можуть отримати настільну гру про вміння розвивати громади

Дата створення: 15:38 29.03.2021

Школи можуть взяти участь у програмі “Світ Громад у моїй громаді”, за якою отримають безкоштовний примірник настільної гри про вміння розвивати громади.