Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Новини

       

Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція

Дата створення: 11:29 26.03.2020

Як технічно організувавти дистанційне навчання, зберегти баланс теорії і практики, різних типів завдань і при цьому захопити учнів? Про це під час трансляції на сторінці “Нової української школи” розповіла Оксана Пасічник, вчителька інформатики ліцею “Сихівський”, учасниця робочої групи з розробки Державного стандарту освіти для НУШ.

35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ

Дата створення: 11:07 26.03.2020

Увага!!! “Нова українська школа” зібрала кілька десятків онлайн-інструментів, які допоможуть учителям та батькам зайняти дітей навчанням під час карантину.

Акція "З маленького саджанця - зелені Карпати"

Дата створення: 12:03 17.03.2020

 УВАГА!!! 21 березня розпочинається обласна щорічна соціально-екологічна акція "З маленького саджанця - зелені Карпати" Просимо долучитися до цієї акції працівників закладів культури, освіти, учнів та їхніх батьків!

ІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2020»

Дата створення: 16:30 12.03.2020

        На базі Полянської сільської бібліотеки за підтримки відділу освіти Полянської сільської ради та під чітким координуванням завідуючої Смирнової М.Г. відбувся ІІ (в ОТГ) етап конкурсу дитячого читання "Книгоманія - 2020", у якому взяли участь 11 учасників-переможців І етапу з восьми бібліотек Полянської сільської ради. Усі дітки гідно представили свої бібліотеки, показали гідні ерудицію та знання. За рішенням журі конкурсу переможцем визначено ученицю 7 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Стегуру Сабіну, лауреатом визначено П'ятак Тетяну, ученицю 7 класу Родниківської ЗОШ І-ІІ ступенів. Дівчкатка були нагороджені грамотою та дипломом відповідно.Бажаємо успіху Стегурі Сабіні, бо ж саме вона буде представляти нашу громаду на обласному етапі.

Пісенні дарунки для жінок Полянської ОТГ

Дата створення: 16:21 11.03.2020

            З приходом перших весняних днів ми, Жінки, чекаємо на свято, адже Весна і Жінка - це слова синоніми, так як і Весна, і  Жінка  - це одвічна загадка природи. Як у кожній квітці, так і в кожній жінці є своя чарівність, привабливість, неповторність. І саме для  найчарівнішої половини людства свою любов і повагу дарували аматори сцени закладів освіти Полянської сільської ради та народний колектив «Гутніцькі вечірки». Пісенні дарунки звучали в цей день по-особливому і кожен сприймав їх  по-своєму.

Вітання з 8 Березня

Дата створення: 13:23 06.03.2020

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!

Дата створення: 13:37 05.03.2020

Цього року заклади освіти і культури Полянської сільської ради відзначають 206 річницю з дня народження Великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка, перед генієм котрого схиляється увесь світ. Тарас Шевченко, як велетень духу і співець народної свободи, зі своєю беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини викликатиме щире захоплення в усі часи.  

ЛИСТІВКА ДЛЯ МАМИ СВОЇМИ РУКАМИ

Дата створення: 16:33 04.03.2020

8 березня - свято весни, воскресіння і появи нового життя, воно залишається початком весни, важливою віхою оновлення та процвітання усього живого.  Саме в цей день ми вітаємо наших матусь, бабусь, сестер, вчителів, подруг - усіх жінок, яких любимо, поважаємо, яким хочемо зробити приємне. Бібліотеки Полянської ОТГ щорічно долучаються до святкування Міжнародного жіночого дня різноманітними святковими культурно-інформаційними та мистецькими заходами. 4 березня в сільській бібліотеці с.Плоске дітки разом із бібліотекарем Ганусич М.М. виготовляли вітальні листівки для своїх матусь, у бібліотеці с.Павлово під керівництвом Гордійчук О. В. відбувся конкурс дитячих малюнків "Подарунок для мами", в будинку культури с.Оленьово був проведений майстер-клас"Подарунок для мами" та дитячий ранок "Зі святом Вас, дорогі жінки"

Відкриті уроки як засіб поширення інноваційного досвіду

Дата створення: 14:45 27.02.2020

         Відкриті уроки, як один із засобів поширення інноваційного досвіду, займають особливе місце в удосконаленні освітнього процесу та підвищенні педагогічної майстерності працівників закладів освіти Полянської сільської ради. Адже урок – це не лише 45 хвилин спілкування з учнями, а все життя, покладене на ниву праці.