Відділ освіти, молоді та спорту , у справах дітей, культури, туризму та зовнішніх зв'язків Полянської сільської ради Свалявського району Закарпатської області

Новини

       

Цифрове фортепіано - нові можливості для вихованців Полянської ДШМ

Дата створення: 14:53 15.10.2019

14 жовтня – особлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Саме цій даті й було приурочено святковий концерт, який підготували вихованці дитячої школи мистецтв. Присутні в залі мали змогу насолодитися виступами юних вокалістів та музикантів, а ті в свою чергу були винагороджені цінними подарунками від Полянської сільської ради – цифровим фортепіано Yamaha та активною акустичною системою.

Вітаємо з Днем захисника України!

Дата створення: 09:04 14.10.2019

Співпраця з ювенальною та патрульною поліцією в Полянській ОТГ

Дата створення: 16:17 10.10.2019

10.10.2019 року у рамках Тижня пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності,  з метою попередження дитячого травматизму, уникнення нещасних випадків та підвищення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу учителем Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шпонтак І.Й. було організовано зустріч з працівниками патрульної та ювенальної поліції.

Тижні пропаганди здорового способу життя у закладах освіти Полянської ОТГ

Дата створення: 10:41 10.10.2019

З метою забезпечення проведення заходів із профілактики наркоманії, вживання психоактивних речовин, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу вчителями основ здоров’я Шпонтак І.Й. (Полянська ЗОШ І-ІІІ ст.), Станкович О.М. (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.), Поцко Г.П. (Родниківська ЗОШ І-ІІ ст.) протягом  першої декади жовтня було організовано Тижні пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності.

Заходи з безпеки життєдіяльності в Полянській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата створення: 10:16 10.10.2019

08.10.2019 року у рамках Тижня пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності з метою попередження дитячого травматизму, уникнення нещасних випадків та підвищення безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу учителем Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шпонтак І.Й. було організовано зустріч із пожежниками місцевої пожежної частини, які провели для учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів захоплюючу та корисну екскурсію у місцеву пожежну частину, розповіли про свою роботу, можливості пожежних автомобілів при пожежно-рятувальних роботах та дозволили їм приміряти елементи амуніції, щоб відчути себе справжніми рятувальниками.

Не словом, а ділом

Дата створення: 14:51 02.10.2019

Традиційно на початку жовтня заклади освіти Полянської сільської ради проводять акцію «Милосердя», яку присвячують  Дню людей похилого віку та Дню ветерана. Адже турбота про людей похилого віку, допомога їм в побуті, по господарству та в сезонних роботах – велика справа, яка засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція "Бібліотеки, повні людей" у бібліотеках Полянської ОТГ

Дата створення: 08:17 01.10.2019

                  Розвиток культури читання та інформаційної грамотності відбувається через різні форми роботи бібліотекаря. І тому бібліотекарі повинні допомогти читачам зорієнтуватися в інформаційному просторі, залучити дитину до неї з ранніх років, навчити працювати з книгою, користуватися інформацією, тобто вручити кожному своєрідний «ключ» до бібліотеки.

Олімпійський тиждень у закладах освіти Полянської сільської ради

Дата створення: 11:25 14.09.2019

З 07 по 13 вересня 2019 року у всіх закладах освіти Полянської сільської ради пройшов Олімпійський тиждень, як такий, що має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, піднято олімпійський прапор, учителі фізичного виховання розповіли про виникнення, розвиток та  символіку Олімпійських Ігор.

З Днем знань!

Дата створення: 11:46 02.09.2019

Ось і настав цей день. День знань і старту нового навчального року. Святково одягнені дітки, їхні батьки, дідусі, бабусі та просто пересічні громадяни прийшли подивитись на це чудове свято, яке влаштували педагоги у кожній школі Полянської сільської ради.

Ушанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Дата створення: 17:07 29.08.2019

З метою вшанування мужності, героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України та відзначення Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України у Полянській ОТГ були проведені наступні заходи: