Відпочинок та оздоровлення в "Арніці"

Дата: 01.04.2024 15:38

Багатьом дітям Полянської громади добре відомий табір ,,Арніка”, де, починаючи з 2017 року, відпочивали та оздоровлювались діти соціально незахищених категорій, відмінникіи навчання, обдаровані й талановиті діти та лідери учнівського самоврядування. За останні два роки до цих категорій додано категорію дітей ВПО та дітей батьків, які воюють у лавах ЗСУ та які загинули, захищаючи незалежність України. Цього року таку можливість надано 29-ти діткам 6-8 класів вищеперелічених категорій. Для наших дітей, які перебуватимуть на відпочинку в цьому оздоровчому таборі протягом 14 - ти днів,  буде організовано  освітній  процес  на  базі  Нижньоворітського ліцею та Нижньоворітського закладу загальної середньої освіти. Крім того, будуть організовані екскурсійні поїздки з відвіданням визначних пам’яток природи,  історії,  культури  Закарпаття.