Шевченківські дні у закладах культури

Дата: 12.03.2024 09:48

Т.Г.Шевченко… Його називають провісником  нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Його ім’я стало символом України, а святкування шевченківських днів стало своєрідною традицією не лише в Україні, а й у нашій громаді. Так, з нагоди 210-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка у закладах культури Полянської сільської ради було організовано ряд тематичних заходів: лекції, літературні години, виставки літературної та мистецької спадщини, конкурси читання, перегляд кінофільмів, вікторини тощо. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави, адже саме він підніс на найвищу височінь духовну велич і красу українського слова, а нам, своїм нащадкам, залишив духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду.