Обмін досвідом

Дата: 29.02.2024 19:06

29 лютого 2024 року на базі Пасіцької гімназії відбувся тренінг на тему “Професій багато, як вибирати?”, організований та проведений Олександром Шустером, керівником психологічної служби Полянської ТГ. Мета даного заходу: ознайомити учнів з поділом професій за напрямами, з професіями, що мають попит на ринку праці й незатребуваними професіями, сформувати в учнів відповідальне ставлення до успішного вибору професії; розвивати пам'ять, увагу, творчі здібності учнів; виховувати колективізм, комунікабельність, вміння висловлювати свою думку та вислуховувати думки інших. Під час тренінгу Олександр застосував різні види роботи, зокрема "Мозковий штурм", гру "Світ професій", вправи "Дерево надії" та "Кроки до правильного вибору професії". Також була озвучена актуальна інформація про галузі які найбільше постраждали від війни, на які професії зараз найвищий попит у роботодавців, а також перспективи розвитку ринку праці після війни.