Вітаємо з перемогою

Дата: 01.04.2024 15:54

Відповідно наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації, з метою виховання бережливого ставлення до природи, творчої художньої активності учнівської молоді в анімалістичному жанрі, упродовж 20 - 26 березня 2024 року проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Зоологічна галерея” , в якому разом з 258 учасниками взяли участь учні закладів освіти Полянської сільської ради. За рішенням журі обласного етапу Конкурсу переможцями визначено наступних учнів:

Диплом І ступеня - Матушак Софію, ученицю Плосківського ліцею, за роботи „Жовтогруда синичка” та „Колібрі”(кер. - Гартавел М.П.);

Диплом ІІ ступеня - Уліганець Євгенію, ученицю Голубинської гімназії, за роботи „Зебра - символ спокою та незворушності у будь-якій ситуації, адже життя, як зебра: то біла смуга, то чорна” та „Бурий ведмідь - господар Українських Карпат”(кер. – Кобулей М.В.);

Кондрю Дарину, ученицю Плосківського ліцею, за роботи „Красуня савани” та „Благородний олень”(кер. - Пічкар М.В.);

Куштан Анастасію, ученицю Плосківського ліцею, за роботи „Вовк на полюванні” та „Залицяння папуг” (кер. - Пічкар М.В.).

Вітаємо переможців. Успіхів вам і нових звершень.