85-а річниця проголошення незалежності Карпатської України

Дата: 22.03.2024 16:59

2024 рік на Закарпатті оголошено роком Августина Волошина, адже цього року виповнюється 150 років від дня народження Августина Волошина, Президента  Карпатської України. Із нагоди 85-ї річниці проголошення незалежності Карпатської України та з урахуванням сучасних реалій особливо важливим видається звернення до уроків державотворення, зокрема нове бачення (прочитання) історичних подій, які відбувалися на Закарпатті напередодні Другої світової війни. На жаль, про цю трагічну сторінку в нашій історії мало знають у світі. Зрештою, як і в Україні. Саме тому заклади культури Полянської сільської ради провели для учнівської молоді історичні та інформаційні години, години краєзнавства про складні події у краї та навколо нього після завершення Першої світової війни і часів його входження до складу Чехословаччини в 1919–1939 рр.