Конкурс "Книгоманія - 2019"

«Хороша книга, як і хороше товариство, просвічує й облагороджує почуття й характер» (М.І.Пирогов). Саме під таким гаслом 17 січня 2019 року на базі Полянської сільської бібліотеки був проведений І (шкільний) етап конкурсу «Книгоманія-2019» серед учнів Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможцями було визначено Стегуру Сабіну (6-Б клас) та Фоштера Івана (7-А клас).

Саме ці дітки будуть представляти Поляну в ІІ етапі конкурсу. Інші учасники були нагороджені дипломами учасника конкурсу. Проведення цього конкурсу є щорічним. Завдяки йому учитель зарубіжної літератури Пукіш К.Ф. та завідуюча сільською бібліотекою Смирнова М.Г. залучили до читання досить велику кількість учнів Полянської школи. Дітки ведуть читацькі щоденники,  в яких, крім бібліографічних даних та анотацій, записують свої враження від кожного твору. Юні читачі діляться ними із своїми однокласниками, тим самим популяризуючи читання серед молоді та юнацтва.  Минулого року учениця 7 класу Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Остапюк Евеліна виборола перемогу в ІІ (в ОТГ) етапі, достойно представила Полянську громаду на ІІІ (обласному) етапі конкурсу і була нагороджена Дипломом учасника конкурсу «Книгоманія-2018». Маємо надію, що цього року представники шкіл Полянської сільської ради здобудуть перемогу (Гаврилюк А.).