Сьогодні в Ужгороді відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю творчості осіб із обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

У четвер, 25 жовтня у приміщенні Закарпатського академічного обласного театру ляльок (м.Ужгород, пл.Театральна, 8) відбувся регіональний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу творчості осіб із обмеженими фізичними можливостями "Барви життя".

Мета фестивалю-конкурсу – залучення людей із обмеженими фізичними можливостями до занять різними видами художньої творчості, а також виявлення нових талантів, сприяння удосконаленню професійної майстерності в різних видах мистецтва (музичне, театральне, образотворче, декоративно-прикладне й танцювальне мистецтво), розширення творчих зв'язків учасників із різних регіонів.

До обласного етапу фестивалю-конкурсу долучилися 64 учасники : представники Великоберезнянського, Виноградівського, Іршавського, Рахівського, Тячівського, Ужгородського, Хустського районів, Полянської ОТГ та міст Ужгород і Хуст.

Конкурсні виступи та роботи оцінювало професійне журі. Кращих відзначили у номінаціях: музичне, театральне, образотворче, декоративно-прикладне й танцювальне мистецтво. Переможці представлять Закарпаття на всеукраїнському етапі фестивалю в Києві. Конкурсанти довели: немає ніяких перешкод творити, розвиватися й радіти життю.

Організатори обласного відбіркового етапу фестивалю-конкурсу – департамент культури та департамент соціального захисту населення Закарпатської ОДА, обласного організаційно-методичного центру культури.